3:6
    Anežka BLECHOVÁ
    (Kuchejda)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Intevo Třinec  3:6
branky: 6. Nela Pospěchová, 9. Nela Pospěchová, 10. Eliška Bernardová - 14. Joanna Kuchejda, 16. Tereza Buchtelová, 19. Michaela Stankušová, 29. Tereza Buchtelová, 33. Tereza Kantorková, 35. Anežka Blechová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Viktorie Mazurová ? - Eliška Gereková ?, Aneta Šebestová ?; po třetinách: 3:0, 0:3, 0:3
36:00 Oprava gólu týmu FBC intevo Třinec, 2. třetina - 3:00 branku vstřelila hráčka č. 27 Tereza Buchtelová
36:00 Ukončení 3. části
34:28 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #14 Anežka Blechová, asistoval #15 Joanna Kuchejda (3:6)
32:30 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Kantorková, asistoval #37 Aneta Šebestová (3:5)
28:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Tereza Buchtelová, asistoval #15 Joanna Kuchejda (3:4)
25:05 Vyloučen hráč #44 Michaela Stankušová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
18:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #44 Michaela Stankušová bez asistence (3:3)
18:00 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Aneta Šebestová družstva FBC Intevo Třinec
15:00 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
13:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Joanna Kuchejda bez asistence (3:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:38 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #5 Eliška Bernardová, asistoval #13 Tereza Kunčíková (3:0)
08:00 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #3 Nela Pospěchová, asistoval #26 Bára Strojná (2:0)
05:28 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #3 Nela Pospěchová, asistoval #5 Eliška Bernardová (1:0)
00:48 Vyloučen hráč #11 Dominika Emma Hennhoferová družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání