33
  • 33 32:34
    2:9

FBC Hranice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:9
branky: 2. Petra Miková, 20. Radka Schubertová - 1. Leontýna Gracová, 4. Leontýna Gracová, 7. Tereza Kunčíková, 13. Terezie Plachká, 21. Leontýna Gracová, 30. Vanessa Filuschová, 31. Leontýna Gracová, 32. Kristýna Gajdečková, 33. Terezie Plachká; rozhodčí: David Musial - Vladislav Tuček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Markéta Šliwová ? - Viktorie Mazurová ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:4
33:10 Hranice mají velké šance, ale chybí zakončení.
32:34 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:9
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Terezie Plachká, asistoval #3 Nela Pospěchová (2:9)
31:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #6 Kristýna Gajdečková, asistoval #15 Karolína Filuschová (2:8)
30:31 Timeout FBC Hranice
30:31 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #20 Leontýna Gracová, asistoval #12 Vanessa Filuschová (2:7)
29:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #12 Vanessa Filuschová, asistoval #20 Leontýna Gracová (2:6)
29:52 Chyba v hranické obraně...
24:01 Rozhodující třetina je tu!
20:40 Opava ale odpovídá v několika vteřinách.
20:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #20 Leontýna Gracová, asistoval #29 Tereza Kunčíková (2:5)
19:47 GÓL FBC Hranice! 2:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #19 Radka Schubertová, asistoval #8 Simona Hradilová (2:4)
19:47 Radkaaaaa! Krásná střela a výmet.
16:00 Opava hraje na granáty přes celé hřište a Hranice se snaží zakončit.
13:00 Chyba v hranické obraně a šmudla do prázdné.
12:55 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:4
12:01 V první třetině Opava skórovala hlavně díky střelecké převaze, ale to Hranice určitě nerozhodí.
06:40 Hranice ztratily míček v obranném pásmu a dostali rychlý gól do prázdné.
06:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Tereza Kunčíková, asistoval #20 Leontýna Gracová (1:3)
05:05 Hranice neproměňují velké šance před opavskou bránou.
03:20 Krásná střela z úhlu poslala Opavu zpět do vedení.
03:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:2
01:20 Hranice sice dostávají rychlý gól ale jěště rychleji na něj odpovídají perfektní rozehrávkou.
01:19 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #5 Petra Miková, asistoval #8 Simona Hradilová (1:1)
00:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1