()
  • 58 57:12
    Gullivers Brno

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:4
branky: 7. Tadeáš Gryc, 11. Matěj Bednář, 20. Martin Umlášek, 21. Štěpán Musil, 42. Nikolas Zouhar, 46. Jaroslav David, 58. Nikolas Zouhar - 8. Ondřej Kos, 34. Patrik Synek, 39. Milan Jedlička, 49. Michal Konrád; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Radek Korba 16 - Daniel Hampl 15; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:1
60:00 Vyjádření hostujícího trenéra Adama Boušky 2.část:  Zápas jsme od té doby měli na dosah ruky, avšak drobné individualní chyby nás o něj připravili. Chtěl bych pochválit kluky za bojovnost, které v tomto zápase byla klíčová. Soupeři gratuluji k vítězství, divákům děkuji za mohutnou podporu a nás čeká ještě jeden kvalifikační víkend.
60:00 Vyjádření hostujícího trenéra Adama Boušky: První třetinu jsme se těžko dostávali do útočného pásma a byli jsme nervozní na balónku a soupeř nás za to potrestal. Do druhé části jsme vstoupili s větším sebevědomím, což se projevilo zejména ve střelecké aktivitě, kterou jsme přetavili ve dva góly.
60:00 Vyjádření domácího trenéra Jana NIznera: První třetina výborná - už umíme i začít.. Druhá v útlumu - strach z výhry.. bez toho to nejde, no a třetí vodmakaná na krev. Jsem rádi, že jsme si splnili cíl.
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí - 5, hosté - 8.
57:12 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #20 Nikolas Zouhar bez asistence (7:4)
52:15 Vyloučen hráč #6 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
51:07 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #6 Matěj Bednář.
48:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #47 Štěpán Kouřil (6:4)
45:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #1 Radek Korba (6:3)
41:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí - 7, hosté - 9.
38:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #87 Milan Jedlička, asistoval #97 Michal Konrád (4:3)
38:48 Vyloučen hráč #20 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
33:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #51 Patrik Synek, asistoval #74 Radek Novotný (4:2)
29:20 Vyloučen hráč #23 Michal Rada družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
20:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Štěpán Musil, asistoval #6 Matěj Bednář (4:1)
20:00 Vyloučen hráč #52 Šimon Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v první třetině: domácí - 10, hosté - 3.
19:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek bez asistence (3:1)
10:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář z trestného střílení (2:1)
07:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #97 Michal Konrád (1:1)
06:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #30 Tadeáš Gryc bez asistence (1:0)