• 60 59:34
    5:7
    ()

Zlín Lions - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:7
branky: 8. David Vodica, 12. Jan Pavelec, 22. Jakub Vít, 28. Jan Pavelec, 40. Adam Jiříček - 4. Jan Nevěděl, 18. Martin Umlášek, 20. Šimon Hronek, 37. Martin Lank, 44. Šimon Hronek, 55. Šimon Hronek, 60. Šimon Hronek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Pechura 21, Radek Vičánek 1 - Radek Korba 17; po třetinách: 2:3, 3:1, 0:3
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Strnada: Utkání rozdílných třetin. V té třetí byl soupeř aktivnější na míčku a před brankou. Děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Niznera: Velmi těžký zápas, poctivě vybojované body. Měli jsme tentokrát lepší vstup do utkání, už jsme konečně museli.. Potom ale soupeř využil nějaké šance, skoroval a naše hra se na delší úsek zápasu výrazně zhoršila. V poslední části jsme se ale vrátili...
59:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Šimon Hronek bez asistence (5:7)
58:52 Zlín Lions v šesti.
58:23 Timeout Zlín Lions
58:23 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Radek Vičánek družstva Zlín Lions
57:40 Zlín se snaží srovnat, ale Brno dobře brání.
54:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Šimon Hronek, asistoval #6 Matěj Bednář (5:6)
43:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:5
39:47 GÓL Zlín Lions! 5:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #10 Jan Pavelec (5:4)
36:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #99 Martin Lank, asistoval #8 Šimon Hronek (4:4)
36:10 Rozehrávka hostů končí za mantinelem.
34:16 Hra probíhá nahoru a dolu, golmani obou týmů se rouhodně nenudí.
27:59 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #10 Jan Pavelec, asistoval #95 Jakub Pechura (4:3)
26:27 Vyloučen hráč #29 Ondřej Žůrek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
23:30 Vyloučen hráč #21 Jan Veselý družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
21:32 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #37 Vojtěch Blažek (3:3)
21:32 Krásná individuální akce Jakuba Víta.
19:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
17:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #3 David Tretina (2:2)
11:33 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #10 Jan Pavelec, asistoval #13 David Vodica (2:1)
07:51 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #8 Martin Strouhal (1:1)
04:22 Rozehra domácích končí za mantinelem.
03:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #73 Jan Nevěděl, asistoval #20 Nikolas Zouhar (0:1)
02:14 Dobrý zákrok domácího golmana.