9:2
    Petr POPALA
    (Kutáček)

Torpedo Havířov - FBS Olomouc 9:2
branky: 9. Jan Warcholek, 21. Vít Dočkal, 29. Štěpán Graf, 44. Martin Šulc, 48. Jan Warcholek, 50. Samuel Řezáč, 51. Štěpán Graf, 51. Samuel Řezáč, 60. Petr Popala - 21. Jan Mádr, 28. Václav Vybíral; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Jakub Starzyk 17 - Vojtěch Koutný 22; po třetinách: 1:0, 2:2, 6:0
60:00 Komentář trenéra hostí, Tomáše Hrušky: Bohužel jsme dnes totálně vyhořeli. V prvních dvou třetinách jsme se moc nehýbali, ve druhé sice ano, ale nebyli jsme si schopni nahrát. Děkuji soupeři za utkání a také fanouškům, kteří nás zde podporovali!
60:00 Komentář trenéra domácích, Davida Mattiviho: V první řadě jsem rád, že jsme mohli po roce odehrát ligový zápas a ještě před domácími fanoušky. Děkuji klukům za přístup, víme po čem jdeme a sezona je dlouhá. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3.třetině, Domácí 10, Hosté 7
59:05 GÓL Torpedo Havířov! 9:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #98 Petr Popala, asistoval #16 Martin Kutáček (9:2)
58:01 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:09 Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
56:52 Starzyk nadvakrát zasahuje.
54:31 Řezáč blízko hatrricku, proti byla boční konstrukce branky.
50:50 GÓL Torpedo Havířov! 8:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #77 Radek Stolárik (8:2)
50:50 Dvě slepené branky domácích snad přináší definitivní klid na jejich hokejky.
50:38 GÓL Torpedo Havířov! 7:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #16 Martin Kutáček (7:2)
49:10 Timeout FBS Olomouc
49:10 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #6 Martin Šulc (6:2)
49:10 Řezáč využívá výhodu domácích!
47:00 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #78 Petr Vojkůvka (5:2)
47:00 Warcholek propasíroval míček pod ležícím Koutným a zvyšuje náskok domácích.
43:18 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #6 Martin Šulc, asistoval #16 Martin Kutáček (4:2)
43:18 Šulc milimetrovou ranou ze středu posílá domácí do dvoubrankového vedení.
42:03 Domácím začíná zkrácená přesilová hra.
41:07 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
41:07 Šulc si aktivitou vybojoval faul.
40:01 Hosté nastupují do třetí třetiny s výhodou přesilové hry.
40:00 Vyloučen hráč #98 Petr Popala družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
40:00 Střely po 2. třetině : Hosté:6  Domácí:13
36:52 Když už domácí dobře zakombinovali, tak Popala netrefil míček.
35:08 Vyloučen hráč #2 Petr Marghold družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:37 Domácí jsou ve výhodě, zahrají si další přesilovou hru.
33:44 Petřík pouze do brankáře!
32:01 Stolárikem zklepáváná střela si místo do branky nenašla.
30:22 Přízemní střela teď nadělala Starzykovi nemalé problémy.
28:27 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #6 Martin Šulc (3:2)
28:27 Domácí znovu odskakují do vedení zásluhou Grafa.
28:12 Hráči Olomouce teď vykombinovali domácí obranu a Vybíral prostřeluje vše, co mu stálo v cestě.
27:31 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Václav Vybíral, asistoval #12 Jindřich Bernard (2:2)
25:33 Dočkalova švihovka letí mimo.
25:00 Minuta přesilovky je pryč.
24:01 Vyloučen hráč #2 Petr Marghold družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
22:02 Warcholek míjí ve 100% šanci!
20:44 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Jan Mádr bez asistence (2:1)
20:44 Mádr využil nekoncentrovanosti domácí obrany a okamžitě snižuje.
20:39 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #67 Vít Dočkal, asistoval #6 Martin Šulc (2:0)
20:39 Dočkal přesnou střelou využívá přesilovou hru domácích.
20:00 Střely po 1. třetině - Hosté 6 Domácí: 8
18:35 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
18:14 Olomoučtí hráči v obrovské příležitosti netrefují branku.
17:28 Popala se dokázal dostat až před branku, hostující gólman však skvěle vystihl jeho úmysl.
16:37 Domácí na míčku zkoušejí další postupný útok.
14:23 Dočkalův blok zachraňuje situaci!
13:30 Domácí obrana zatím pozorná, hosté si zatím nevypracovali zajímavější příležitost.
12:25 Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:23 Kutáček zastavuje slibně se rozvíjející akci Olomouce.
10:34 Oba týmy střídají.
08:12 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #13 David Křižák (1:0)
08:12 Křižák nacháží křížným pasem Warcholka, který otevírá skóre dnešního utkání.
06:01 Domácí jsou zatím aktivnější, další střelu si připisuje Řezáč.
04:29 U míčku první pětka domácího týmu. Popala v nebezpečné situaci jen do brankáře.
03:27 Olomouc vypichuje domácím balón a rozehrává další útok.
02:45 Mikulík střílí a první úspěšný pokus si připisuje i domácí Starzyk.
01:31 Warcholkův pokus výraží hostující gólman.
00:10 Prní střela domácích jen těsně míjí branku.
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.