4:1
    Adam STRÁNSKÝ
    ()

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Snipers Třebíč 4:1
branky: 3. Filip Růžička, 7. Jakub Grodl, 14. Matyáš Zavřel, 20. Adam Stránský - 10. Vilém Zušťák; rozhodčí: Šárka Jandová - Matěj Jonák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ivan Dolejš ? - Jana Bartesová ?; po třetinách: 2:1, 2:0
26:00 Ukončení 2. části
19:58 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Stránský bez asistence (4:1)
19:58 Brod sice nevyužil přesilovku, ale ihned po ní dokázal proměnit a dostat se blíž k výhře.
19:47 Třebíč se zpátky vrací do hry v 5.
17:47 Vyloučen hráč #88 Zdeněk Knap družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání
13:57 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #68 Matyáš Zavřel bez asistence (3:1)
13:57 Brod nastupuje do druhé části aktivně a vyplácí se jim to, zvyšují si svůj náskok.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:44 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #63 Vilém Zušťák, asistoval #4 Kvido Robotka (2:1)
09:44 Třebíč využila zmatku před bránou a snižuje náskok Brodu.
08:41 Třebíč po špatném výhozu získává míček a udržuje soupeře na jeho půlce.
06:11 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #7 Jakub Grodl, asistoval #77 Josef Meca (2:0)
06:11 Brod navyšuje své vedení po rychlém breaku.
06:08 Hra se přesouvá ze strany na stranu.
04:13 I přes skóre je Třebíč dominantnějším týmem na hřišti.
02:55 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #33 Filip Růžička, asistoval #97 David Přibyl (1:0)
02:55 Brod otevírá utkání nádhernou, rychlou akcí, která skončila za zády gólmana.