• 37 36:00
  • 37 36:00
  • 37 36:00

SK Alien Nation Černošice - EMCO Cholerics 3:2pn
branky: 15. Antonín Krudenc, 35. David Ryvola, N Michael Thomas Beňačka - 2. Jakub Hašek, 30. Petr Tomčík; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Dragoun; vyloučení: 3 + Lukáš Bíl OS:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Milan Janura ? - Robert Žižka ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #3 Tomáš Tajer , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #9 Pavel Uher a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #5 Michal Kadlec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #14 Michael Thomas Beňačka a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #14 Michael Thomas Beňačka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #23 Teo Sticzay , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #6 Miroslav Koníček , ale gól nevstřelil.
36:00 Ukončení 3. části
34:34 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:2
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #2 David Ryvola, asistoval #98 Jakub Sládek (2:2)
32:28 Timeout SK Alien Nation Černošice
30:02 Vyloučen hráč #6 Miroslav Koníček družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání
29:06 GÓL EMCO Cholerics! 1:2
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #11 Petr Tomčík, asistoval #16 Jan Březina (1:2)
25:45 Trestné střílení družstva SK Alien Nation Černošice neproměnil #33 Antonín Krudenc.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
14:20 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:1
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #33 Antonín Krudenc, asistoval #98 Jakub Sládek (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:01 Vyloučen hráč #3 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation Černošice - osobní trest
11:01 Vyloučen hráč #3 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za nesportovní chování
11:01 Vyloučen hráč #3 Tomáš Tajer družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za opakované přestupky
09:56 Trestné střílení družstva SK Alien Nation Černošice neproměnil #98 Jakub Sládek.
07:24 Vyloučen hráč #10 Martin Jahoda družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za bránění ve hře
06:40 Vyloučen hráč #33 Antonín Krudenc družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hra rukou
01:05 GÓL EMCO Cholerics! 0:1
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #4 Jakub Hašek, asistoval #3 Tomáš Tajer (0:1)