60
  • 60 59:30
    Turnov

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Turnov 3:2
branky: 24. Karolína Raslová, 30. Karolína Raslová, 48. Anna Alexandra Suková - 10. Kristýna Vlková, 28. Adéla Kyselová; rozhodčí: Martin Štrunc - Hynek Mošna; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 11 - Denisa Plačková 20; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích, Milana Bejčka: Po nepříliš dobře odehrané 1. třetině jsme se dokázali herně zvednout a nakonec, dle mého názoru zaslouženě, bereme všechny body. Děkuji soupeřkám za férový zápas a přeji jim klidnou cestu domů. V neposlední řadě děkuji plným tribunám za bouřlivé povzbuzování od první do poslední vteřiny!
60:00 Komentář trenéra hostů, Radima Kolomazníka: dnes to bylo brankově vyrovnané utkání. Herní výpadek ve druhé třetině dnes znamenal, že na body nedosáhneme. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině - 8:4
59:30 Timeout TJ Turnov
58:01 Poslední dvě minuty třetí třetiny.
54:16 Hra je velmi klidná, moc se nepřerušuje, vypadá to na klidný závěr zápasu.
50:55 Vyloučen hráč #14 Karolína Bittnerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
49:26 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #21 Ivana Drugdová.
48:56 Vostracká nabídla míček Vostré, ta však bránu trestuhodně minula
47:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková bez asistence (3:2)
47:20 Suková teď vymetla pavučinky a posílá Plzeň do vedení.
46:09 Standartní situace z velkého brankoviště pro hostující hráčky, dobře postavená zeď však zafungovala a jsme stále na dvou gólech u obou týmů.
40:50 Raslová ostře vyhlíží hat-trick, zatím jí to tam ne a ne spadnout.
40:00 Náš dnešní host, Dan Dolák, nám shrne i druhé dějství napínavého zápasu: 'Hra se celkem uklidnila, z rychlých protiútoků, na které jsme byli zvyklí z prvního dějství, se nám staly postupné kombinace a přineslo to ovoce v podobě gólů. Uvidíme, kdo sklidí větší úrodu ve třetí části.'
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině - 9:5
30:43 Se šancemi se roztrhnul pytel, jedna na jedné straně střídá druhou na opačné straně, golmanky předvádí zatím velmi dobré výkony.
29:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #73 Karolína Raslová, asistoval #84 Eliška Jaroslava Mrázová (2:2)
27:35 GÓL TJ Turnov! 1:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (1:2)
27:35 Hosté opět odskakují do vedení, střelu na přední tyč Valečková lapit nedokázala.
25:45 Jedličková se na konci přesilovky dostala k zakončení, výborný zákrok hostující golmanky.
23:40 Vyloučen hráč #6 Johana Fišerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
23:40 První dvouminutový trest sudí dnešního zápasu udělují hostujícímu Turnovu.
23:16 Promyšlená akce tři na dvě, důmyslná přihrávka a cílevědomá střela skončila v síti a je vyrovnáno.
23:15 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #73 Karolína Raslová, asistoval #76 Martina Špetová (1:1)
20:01 Druhá perioda začala.
20:00 Střely na branku v první třetině - 6:4
20:00 První dějství pohledem našeho hosta v přenosu, divizního gólmana a pro dnešek muže u časomíry, Dana Doláka: 'Ze začátku klidné utkání, potom to bylo ale nahoru dolů, plno šancí, gól ale nakonec jenom jeden. Můžeme se těšit na napínavý zbytek utkání.'
19:10 Střela od mantinelu, hosté zatím v defenzivě ale nechybují a Slávistky mají problém s překonáním jejich obranného postavení.
13:47 Pokyny ze střídaček jsou dnes slyšet výrazně lépe, prakticky slyšíme, co se tady šustne a máme tak k dispozici velké množství materiálů do dnešního online přenosu.
12:08 Situace tři na golmanku pro domácí, těžko popisovat - branka z toho nepadla.
10:45 Drugdová se ocitla sama před bránou, skákající míček ale nedokázala zkrotit a šance přišla vniveč.
09:14 Padl gól, ovšem z takové mely před bránou takže více popisovat nemá cenu.
09:13 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Kristýna Vlková, asistoval #95 Lucie Veselá (0:1)
06:35 Výhoda pro Slavii, nakonec se domácí hráčky dostaly ke střele a první zákroky pro hostující Plačkovou.
05:14 Rád bych psal, co se na hřišti děje, hráčky jsou ale proti a tempo je velmi mizerné.
02:09 Na balonu v prvních minutách více domácí domácí, šance zatím v tiché hale nepřicházejí.
00:01 Sudí svým hvizdem zahájili dnešní večerní utkání.