• 60 59:05
    2
    Zdeněk ZAJÍC

Pacovští Honzíci - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:8
branky: 12. Jan Tomšů, 23. Viktor Voborský, 38. Matěj Doubek, 46. Matěj Doubek, 53. Matěj Doubek - 1. David Kolář, 16. Daniel Hrůza, 21. Václav Strouhal, 26. David Kolář, 34. Václav Strouhal, 51. Václav Strouhal, 52. Václav Strouhal, 56. Václav Strouhal; rozhodčí: Petr Holeček - Martin Draxler; vyloučení: 5:5; využití: 2:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Máca 26 - Miloš Kahoun 25; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:3
59:59 Vyjádření trenéra domácích: První třetinu jsme odehráli ještě slušně, ale od druhé už jsme byli nervózní a kvalita šla dolů. Soupeř dnes víc chtěl a proto zaslouženě vyhrál. Koncovka byla z naší strany už neflorbalová.
59:59 Vyjádření trenéra hostí: Od začátku jsme si šli pevně za vítězstvím, výborný výkon od všech tří řad podpořený výborným výkonem brankáře. Škoda nečistého závěru utkání, ale jinak děkuji soupeři za zápas.
59:59 střely domácí: 9 střely hosté: 8
59:05 Vyloučen hráč #44 Zdeněk Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vražení zády
58:03 Vyloučen hráč #7 Petr Kubíček družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vražení zády
57:30 Vyloučen hráč #17 Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:40 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #15 Lukáš Trojáček (5:8)
53:42 Vyloučen hráč #51 Martin Zadražil družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost
52:08 GÓL Pacovští Honzíci! 5:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (5:7)
51:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (4:7)
50:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:6
50:19 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování
45:45 GÓL Pacovští Honzíci! 4:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (4:5)
45:37 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
41:36 Vyloučen hráč #32 František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře
39:59 střely domácí:12 střely hosté: 10
37:40 GÓL Pacovští Honzíci! 3:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #52 Viktor Voborský (3:5)
33:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #78 David Kolář (2:5)
30:29 Kubíček tyč!
25:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #78 David Kolář, asistoval #29 Adam Černý (2:4)
22:56 Vyloučen hráč #31 Miloš Kahoun družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
22:56 Honzíci mají třetí přesilovku.
22:30 GÓL Pacovští Honzíci! 2:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Viktor Voborský bez asistence (2:3)
22:30 Domácí dotahují brankový odskok.
20:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:3
19:03 Domácí si vytváří dobrý tlak a snaží se ještě před koncem třetiny dorovnat.
15:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #21 Jakub Štván (1:2)
15:41 Máca uhasil šanci Milevska po nešťastné přihrávce domácího obránce. Došwich se však podruhé nemýlil a navyšuje skóre.
11:32 GÓL Pacovští Honzíci! 1:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #43 Matěj Doubek (1:1)
11:32 Po proměněnné přesilovce domácí vyrovnávají.
11:13 Vyloučen hráč #78 David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
07:32 Nebezpečná akce Milevska, která končí v Mácově výstroji.
06:35 Hosté ustáli tlak a hrají opět v plném počtu.
04:35 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
02:30 Zápas začíná v dravém tempu.
00:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
00:00 Vítáme Vás u dnešního online přenosu!