• 59 58:40
    3:7
    (Šimek)

FBC Spartak Kaplice - FK Slovan J.Hradec 3:7
branky: 30. Daniel Sedlák, 35. Petr Dreiling, 51. Tomáš Kadlec - 16. Ondřej Stloukal, 28. Jakub Tejnor, 29. Jakub Tejnor, 39. Marcel Šuranský, 41. Michal Hřebíček, 51. Michal Hřebíček, 59. Jakub Tejnor; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 26 - Petr Toman 28; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:3
60:00 Rozhovor s trenérem domácího týmu : i ve druhém utkání se pro náš za pochodu se tvořící tým ukázala realita kvality nové soutěže a síly soupeřů. Každé utkání pro nás je a bude sbíráním zkušeností a cenným učebním materiálem pro naší práci. Té nás čeká opravdu hodně. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Rozhovor s trenérem hostujícího týmu: Jsme rádi za výhru a 3 body, dobrý vstup do sezony potvrzen. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu!
58:40 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:7
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #5 Ondřej Šimek (3:7)
50:49 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #7 Jakub Jirkal (3:6)
50:43 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:6
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #7 Marcel Šuranský (2:6)
40:24 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #19 Ondřej Stloukal (2:5)
38:39 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #7 Marcel Šuranský, asistoval #4 Michal Hřebíček (2:4)
35:30 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rada družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
34:09 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #17 Petr Dreiling, asistoval #22 Tomáš Kadlec (2:3)
29:10 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #10 Daniel Sedlák z trestného střílení (1:3)
28:11 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:3
27:31 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:2
27:28 Vyloučen hráč #17 Petr Dreiling družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:53 Vyloučen hráč #61 Jan Pech družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
15:30 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #5 Ondřej Šimek (0:1)