• 60 59:21
    14:7
    (Milerský)

FBC ORCA KRNOV - SK Domaslavice 14:7
branky: 2. Jaromír Filip, 7. Filip Svoboda, 25. Filip Svoboda, 30. Jaromír Filip, 33. David Musil, 34. Ondřej Miškov, 36. Filip Fňukal, 40. David Matušinský, 41. Ondřej Miškov, 46. Ondřej Miškov, 49. Jaromír Filip, 51. Ondřej Miškov, 52. Dominik Fňukal, 55. David Musil - 2. Martin Chmiel, 9. Michal Starostka, 39. Filip Górny, 53. Vojtěch Peterek, 59. Lukáš Zaslavskij, 59. Vojtěch Peterek, 60. Radek Jantoš; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 3:5; využití: 3:1; zásahy brankářů: René Frydrych 28 - Patrik Szczypka 35; po třetinách: 2:2, 6:1, 6:4
59:59 Komentář trenéra hostů, Petr Fikoczek: Děkujeme rozhodčím, domácím gratulujeme. Od druhé třetiny jsme byli všude pozdě, vymýšleli chyby, pak už jsme zčali vyhlížet konec zápasu. Snad se v této sezóně ještě potkáme.
59:59 Komentář trenéra domácích, Štěpána Lhoťana: Dneska dobrý výkon, až na první třetinu, kdy jsme zvolili tempo přátelského utkání. Zdravíme naše fanoušky, děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
59:59 Střely ve 3. třetině: Krnov: 21, Domaslavice: 15
59:21 GÓL SK Domaslavice! 14:7
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #74 Radek Jantoš, asistoval #22 Tomáš Milerský (14:7)
58:57 Vyloučen hráč #23 Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
58:37 GÓL SK Domaslavice! 14:6
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #23 Martin Zemánek (14:6)
58:12 GÓL SK Domaslavice! 14:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #5 Lukáš Zaslavskij, asistoval #44 Filip Górny (14:5)
55:52 Vyloučen hráč #66 Lukáš Křivánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:22 GÓL FBC ORCA KRNOV! 14:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #48 David Musil, asistoval #33 Ondřej Janáč (14:4)
52:59 GÓL SK Domaslavice! 13:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #7 Adam Langer (13:4)
51:59 GÓL FBC ORCA KRNOV! 13:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (13:3)
50:08 GÓL FBC ORCA KRNOV! 12:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #97 Filip Svoboda (12:3)
48:43 GÓL FBC ORCA KRNOV! 11:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (11:3)
47:08 Vyloučen hráč #55 David Beneš družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
45:55 GÓL FBC ORCA KRNOV! 10:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #82 Dominik Fňukal (10:3)
45:15 Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:30 GÓL FBC ORCA KRNOV! 9:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #23 Adam Juřina (9:3)
39:59 Střely po 2. třetině: Krnov: 17, Domaslavice: 10
39:51 GÓL FBC ORCA KRNOV! 8:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #17 David Matušinský, asistoval #48 David Musil (8:3)
38:57 GÓL SK Domaslavice! 7:3
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #44 Filip Górny, asistoval #29 Martin Návrat (7:3)
36:15 Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
35:28 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #97 Filip Svoboda (7:2)
34:57 Vyloučen hráč #74 Radek Jantoš družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
33:27 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov bez asistence (6:2)
32:56 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #48 David Musil, asistoval #96 Štěpán Čevela (5:2)
29:39 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:2
24:00 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #22 Ondřej Miškov (3:2)
23:19 Vyloučen hráč #74 Radek Jantoš družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:59 Střely v 1. třetině: Krnov: 11, Domaslavice: 10
15:07 Vyloučen hráč #44 Filip Górny družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:19 GÓL SK Domaslavice! 2:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #87 Michal Starostka, asistoval #22 Tomáš Milerský (2:2)
06:52 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #82 Dominik Fňukal (2:1)
01:49 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:1
01:25 GÓL SK Domaslavice! 0:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #11 Martin Chmiel, asistoval #87 Michal Starostka (0:1)
00:00 Momentálně za mnou na tribuně nemůže nikdo sedět, z důvodu opatření Vlády ČR, a tak mi nezbývá nic jiného, než Vám popřát příjemný zážitek z utkání pouze přes počítač, tablet či mobil.
00:00 Na Domaslavické straně je nejproduktivnější hráč Michal Starostka s 11kanadskými body. Bude to vyrovnaný zápas? Dokáže Krnov porazit Domaslavice nebo naopak? Ubrání hostující obrana legendární útočné duo Miškov - Filip? Dokáží týmy vstřelit dostatek gólů na to, aby vyhráli nad jejich soupeři? To vše se dozvíme v následující hrací době utkání.
00:00 Po 4. kole má Krnov 9 bodů a obsazuje 2. místo v tabulce Divize E - zatím prohrál jeden zápas, kde podlehl Zlínu v prodloužení. Naopak Domaslavice nemají o nic méně bodů, než Krnov, 'dýchají Krnovákům na záda'. Po 4. kole v tabulce Divize E, patří Domaslavicím 4. příčka s 8body - taktéž prohrály 1 zápas, ve kterém nestačily Uničovu. Za Krnov má nejvíce kanadských bodů hráč Ondřej Miškov, který jich za pouhé 4 zápasy nasbíral neuvěřitelných 22.
00:00 Vážení příznivci florbalu, vítám Vás z haly SH ZŠ Krnov u dnešního zápasu, ve kterém se mezi sebou utká tým domácích (FBC ORCA KRNOV) a tým hostů (SK Domaslavice).