8:7
    Karel PONČA
    (Bartoš)

FBC ČPP OSTRAVA - FbC Hradec Králové  8:7
branky: 8. Šimon Soukup, 8. Jakub Fanfrla, 16. Šimon Soukup, 18. Michal Šubert, 23. Nikodem Gawronski, 28. Filip Šubert, 38. Daniel Chatrný, 49. Richard Pum - 4. Michal Martinek, 10. Radim Kunart, 27. Lukáš Klouček, 32. David Krása, 34. Radek Zezulka, 60. David Krása, 60. Karel Ponča; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Ivo Sikora 35 - Ondřej Bárta 29; po třetinách: 4:2, 3:3, 1:2
60:00 Komentář trenéra hostů Jeronýma Žižky: Dnes herně naprosto vyrovnané i divácky atraktivní utkání. Soupeř byl efektivnější v zakončení. Jsme ale spokojeni s výkonem. Škoda pár zbytečných chyb v rozehrávce, jinak nám taktika vycházela. Na dvě lajny to měli kluci náročné, ale bojovali týmově až do konce. Díky hráčům i soupeři a rozhodčím za zápas v duchu fair-play.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jozefa Gregy: Na zápas jsme se celkem dobře připravili. Zkoušíme nové věci, což úplně nesedlo druhé lajně. Myslím, že jsme měli zápas pod kontrolou, škoda dvou hloupých gólů v poslední minutě. Výsledek mohl být hezčí. Děkujeme soupeři za zápas, příští týden si jdeme pro další body.
60:00 Střely celkem: 37 - 42
60:00 Střely ve 3. třetině: 13 - 14
59:53 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #50 Karel Ponča, asistoval #7 Petr Bartoš (8:7)
59:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 David Krása, asistoval #7 Petr Bartoš (8:6)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:14 Teď břevno, které nastřelil Chatrný, a z dorážky Soukupa tyčka.
57:47 Na míčku Hradec, který se drží na své polovině.
56:38 Bárta nyní předvedl nesmírný zákrok proti střele Puma.
55:44 Timeout FbC Hradec Králové
54:22 Kašík rozeznívá tyč!
52:49 Hradec se ještě nevzdává a dost na Ostravu tlačí.
50:49 Soukup běžel sám na Bártu, ale neuspěl.
49:14 Gawronski zkušeně zastavil Ranného při protiútoku a uklidňuje hru na vlastní polovině.
48:02 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 8:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #18 Richard Pum, asistoval #7 Daniel Chatrný (8:5)
46:54 Domácí jsou sice na míčku, ale kombinují jen na vlastní polovině.
45:19 Ostrava hraje moc zbrkle, a když už se dostane ke střele, tak většinou nad.
43:42 Hosté hrají v plném počtu.
43:10 Hurta z první nad.
42:16 Chatrný z první střílí úplně mimo bránu.
41:42 Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
41:01 Zatím nic nevymysleli.
40:19 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro domácí.
40:00 Střely ve 2. třetině: 15 - 14
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:46 Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
37:11 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #19 Petr Vítovec (7:5)
36:13 Gawronského pokus z poloviny Bárta v pohodě vyráží.
34:39 Hra je velmi vyrovnaná.
33:39 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #30 Štěpán Heger (6:5)
33:39 Zezulka z první přímo do prázdné brány.
32:27 Domácí drží hosty pod tlakem.
31:47 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 David Krása, asistoval #17 Radim Kunart (6:4)
29:39 Chatrný svou střelu napálil přímo do břicha Bárty.
28:46 Sikora parádně zakročil proti pokusu Kloučka.
27:59 Hurta zpacifikoval rozjetého Krásu a bere si míček na svou hůl.
27:13 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #55 Pavel Hurta (6:3)
26:18 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #7 Petr Bartoš (5:3)
26:18 Míček se po střele Kloučka od břevna odrazil ven, ale gól je uznaný.
25:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:48 Perfektní zákrok Sikory proti pokusu Zezulky.
22:29 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #25 Nikodem Gawronski bez asistence (5:2)
22:29 Gawronski na středu čekal, míček se k němu šťastně odrazil a hráč Ostravy ho jen dorazil do brány.
21:29 Hosté kombinují na útočné polovině.
20:24 Domácí hrají v plném počtu.
20:00 Střely v 1. třetině: 9 - 14
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:59 Kašík perfektně vybojoval míček, dostal se do šance, bohužel minul bránu.
18:24 Vyloučen hráč #7 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
17:57 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #47 Dalibor Baláš (4:2)
17:57 A nyní takzvaně nedáš, dostaneš.
17:41 Chyba Hurty poslala Hradec do velké příležitosti, nakonec to však hostující útočník přepálil.
16:23 Běžecký souboj pro míček mezi Chatrným a Pončou vyhrál na celé čáře druhý jmenovaný.
15:41 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #25 Nikodem Gawronski (3:2)
15:01 Hraje se nahoru dolů.
13:32 Jedovatá střela Sasyna z první letěla příliš vysoko.
12:45 Teď se otřáslo břevno nad hlavou Sikory, naštěstí se míček odrazil ven.
11:21 Ostrava se nyní ocitla pod tlakem na vlastní polovině.
09:44 Hurta hbitě vybojoval míček, nahrál Sasynovi, toho však stihl pokrýt obránce hostí.
09:19 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #24 Michal Rolín (2:2)
07:46 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #58 Jakub Fanfrla, asistoval #55 Pavel Hurta (2:1)
07:46 Chumel před Bártovou bránou končí obdrženým gólem.
07:35 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:1
06:44 Pozemní střela Chatrného Bártu překvapila, ale ne až tak, aby ji pustil za svá záda.
05:59 Střelu Travinského Bárta v pohodě chytá.
05:10 Na míčku jsou většinu času hosté.
03:17 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #24 Michal Rolín (0:1)
03:17 Rychlý protiútok Hradce otevírá skóre.
03:07 Dočkal šikovně zblokoval střelu a bere svůj tým do útoku.
02:20 Gawronski to zkusil z poloviny hřiště, míček ale míjí bránu.
00:52 Hradec hraje od začátku velmi aktivně.
00:01 Úvodní buly pro Hradec.