0:2
    Markéta ŠUDOVÁ
    (Paličková)

TJ Sokol Jaroměř - FBK Jičín POHODA TEAM B 0:2
branky: 13. Šárka Chlumská, 44. Markéta Šudová; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Martin Halousek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 26 - Ladislava Špíglová 29; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:1
44:49 Střely na konci zápasu - domácí 29, hosté 28
44:45 Lenka Jeriová zastavila míček vysokou hokejkou a nasadila výraz dítěte, které rozbilo skleničku.
43:37 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 0:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #23 Markéta Šudová, asistoval #13 Pavlína Paličková (0:2)
43:37 Paličková osamocená na velkém brankovišti trefila růžek branky.
43:00 Dobře, teď jich na obou stranách přibylo :-)
41:00 Šancí zrovna přehlšel není.
29:59 Střely po 2. třetině domácí 11, hosté 12
29:59 Napínavý konec třetiny, při kterém se hostujícím nepodařilo využít velmi slibné situace.
22:40 Hrají spolu dva týmy na špici tabulky, které o hře přemýšlejí a nehrají zbrkle. Bohužel o to méně je zajímavých situací.
15:20 Zazvonila tyč hostující branky!
14:59 Střely po první třetině - domácí 8, hosté 7
12:00 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 0:1
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #18 Šárka Chlumská, asistoval #11 Michaela Dvořáková (0:1)
12:00 Hostující hráčky šly 2 na 1 a hráčka s míčkem se rozhodla nenahrát, což bylo očividně dobře, protože z toho padl první gól zápasu.
10:00 Hra se přelévá ze strany na stranu. Zatím největší šancí byl samostatný únik od půlky hostující Kořínkové s růžovou čelenkou, ale ta trefila klečící Sedivou.