(Kobrlová)
  • 44 43:00
    2

DTJ Trutnov - FbC Florbalky Skuteč 12:4
branky: 4. Marie Sokolová, 15. Denisa Jechová, 18. Denisa Jechová, 22. Veronika Štěpánská, 26. Denisa Jechová, 27. Denisa Jechová, 30. Veronika Štěpánská, 32. Nikola Kobrlová, 35. Veronika Štěpánská, 41. Nikola Kobrlová, 43. Marie Sokolová, 44. Veronika Burdiláková - 21. Marcela Šplíchalová, 22. Kristýna Šplíchalová, 30. Šárka Ceralová, 39. Šárka Ceralová; rozhodčí: Jan Čečetka - Ondřej Kroutil; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Natálie Popková 17 - Pavla Jelínková 17; po třetinách: 2:0, 5:3, 5:1
43:05 GÓL DTJ Trutnov! 12:4
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #3 Veronika Burdiláková, asistoval #5 Nikola Kobrlová (12:4)
43:00 Vyloučen hráč #12 Kateřina Kavalírová družstva FbC Florbalky Skuteč na 2 minuty za sekání
42:38 GÓL DTJ Trutnov! 11:4
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #2 Marie Sokolová, asistoval #6 Veronika Štěpánská (11:4)
40:34 GÓL DTJ Trutnov! 10:4
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #5 Nikola Kobrlová, asistoval #2 Marie Sokolová (10:4)
40:34 Trutnov dorazil k metě deset. Florbalky kapitulovaly.
38:22 GÓL FbC Florbalky Skuteč! 9:4
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil #24 Šárka Ceralová, asistoval #39 Tereza Sodomková (9:4)
38:22 Rachejtle z hole Ceralové, sníženo! Bojovat!
37:44 Timeout FbC Florbalky Skuteč
37:44 Vyloučen hráč #16 Denisa Jechová družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za sekání
37:44 Vzápětí Jechová fauluje, nejspíš odplata, kdo ví, Přesilová hra Skutče.
35:17 Čelovka Popkové, Záhorková jí trefila vší silou.
34:24 GÓL DTJ Trutnov! 9:3
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #6 Veronika Štěpánská, asistoval #2 Marie Sokolová (9:3)
34:24 Další gól Trutnova, florbalkám nejspíš došla šťáva.
33:07 Drtivý tlak Skutče, gól z toho není, v čase kdy tohle píšu další zákrok Popkové.
31:35 GÓL DTJ Trutnov! 8:3
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #5 Nikola Kobrlová, asistoval #11 Elena Nývltová (8:3)
31:35 Trutnov pomalu ale jistě kráčí za vítězstvím.
30:25 Rychlý nástup, hraje se ve vysokém tempu.
29:56 GÓL DTJ Trutnov! 7:3
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #6 Veronika Štěpánská, asistoval #8 Hana Dostálková (7:3)
29:56 Nestíhám přátelé, góly padají jeden za druhým.
29:20 GÓL FbC Florbalky Skuteč! 6:3
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil #24 Šárka Ceralová, asistoval #36 Kateřina Cyrusová (6:3)
26:53 GÓL DTJ Trutnov! 6:2
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #16 Denisa Jechová, asistoval #3 Veronika Burdiláková (6:2)
26:53 Jechová počtvrté! Krásná backhandová rána do pravého horního růžku a bombarďačka Trutnova pokračuje v krasojízdě.
26:28 Trestné střílení družstva FbC Florbalky Skuteč neproměnil #8 Iveta Záhorková.
26:28 Záhorková mířila na víko, bohužel netrefila přesně, a nájezd tedy neproměnila.
25:35 GÓL DTJ Trutnov! 5:2
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #16 Denisa Jechová, asistoval #9 Anna Dubovská (5:2)
25:35 Trutnov opět odskakuje, Jechová zapisuje hattrick, čepice bohužel nepřilétla žádná.
23:05 Spousta nepřesností na obě strany, hraje se o každý metr skutečské palubovky.
21:58 GÓL FbC Florbalky Skuteč! 4:2
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil #29 Kristýna Šplíchalová, asistoval #12 Kateřina Kavalírová (4:2)
21:58 Gól Skuteč!!!! Šplíchalová skóruje a Florbalky jsou opět pozadu pouze o dvě branky!
21:43 GÓL DTJ Trutnov! 4:1
21:43 Vzápětí ovšem Štěpánská vymetla pavučiny a zvyšuje na 4:1.
20:45 GÓL FbC Florbalky Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil #11 Marcela Šplíchalová, asistoval #8 Iveta Záhorková (3:1)
20:45 Domácí skórují!
19:45 Střela Trutnova! Zákrok na úrovni od golmankySkutče..
18:27 Hraje se velmi rychle, Trutnov více na balónku.
17:39 GÓL DTJ Trutnov! 3:0
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #16 Denisa Jechová, asistoval #6 Veronika Štěpánská (3:0)
16:47 Vyloučen hráč #39 Tereza Sodomková družstva FbC Florbalky Skuteč na 2 minuty za sekání
15:01 Děvčata zatím nabízejí bojovný florbal, plná hala diváků napětím okusuje zábradlí,
14:15 GÓL DTJ Trutnov! 2:0
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #16 Denisa Jechová, asistoval #14 Tereza Novotná (2:0)
10:31 Vyloučen hráč #2 Marie Sokolová družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za hra rukou
04:29 Vyloučen hráč #12 Kateřina Kavalírová družstva FbC Florbalky Skuteč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:38 GÓL DTJ Trutnov! 1:0