• 36 35:54
    3:6
    (Valentová)

Wizards DDM Praha 10 - Prague Tigers B 3:6
branky: 8. Lucie Smutná, 26. Adela Valentová, 36. Lucie Smutná - 2. Lucie Köhlerová, 4. Lucie Köhlerová, 8. Karolína Krchová, 9. Lucie Köhlerová, 11. Lucie Köhlerová, 16. Lucie Köhlerová; rozhodčí: Tomáš Joska - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniela Szatmari ? - Kamila Husarčiková ?; po třetinách: 1:5, 0:1, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
35:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #2 Lucie Smutná, asistoval #15 Adela Valentová (3:6)
34:28 Vyloučen hráč #10 Gabriela Krejčí Vávrová družstva Prague Tigers B na 2 minuty za bránění ve hře
34:14 Timeout Wizards DDM Praha 10
25:10 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová, asistoval #2 Lucie Smutná (2:6)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:26 Valentová právě předvedla kličku 'pojď sem, kam jdeš', bohužel akce gólem neskončila.
19:41 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #15 Adela Valentová.
18:31 Vyloučen hráč #9 Sára Vašková družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
15:50 GÓL Prague Tigers B! 1:6
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #55 Lucie Köhlerová, asistoval #5 Kamila Husarčiková (1:6)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:49 GÓL Prague Tigers B! 1:5
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #55 Lucie Köhlerová, asistoval #10 Gabriela Krejčí Vávrová (1:5)
08:55 GÓL Prague Tigers B! 1:4
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #55 Lucie Köhlerová z trestného střílení (1:4)
07:49 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:3
07:06 GÓL Prague Tigers B! 0:3
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #47 Karolína Krchová, asistoval #63 Markéta Vařečková (0:3)
03:15 GÓL Prague Tigers B! 0:2
01:26 GÓL Prague Tigers B! 0:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #55 Lucie Köhlerová bez asistence (0:1)