• 45 44:33
    7:4
    (Burian)

FbC Hradec Králové B - 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY 7:4
branky: 9. Tomáš Burian, 18. Lukáš Pindur, 26. Lukáš Pindur, 27. Michal Urban, 36. Patrik Grunt, 39. Filip Šťastný, 45. Marcel Dobrev - 12. Tomáš Chlumecký, 27. Tomáš Kmoch, 29. Tomáš Chlumecký, 37. Tomáš Chlumecký; rozhodčí: Pavel Suchánek - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Marek 7 - Martin Koblížek 11; po třetinách: 1:1, 3:2, 3:1
44:33 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #36 Marcel Dobrev, asistoval #15 Tomáš Burian (7:4)
42:44 Pořadatelská služba už netrpělivě odpočítává poslední minuty tohoto zápasu. Konečně totiž budou volné sprchy.
41:18 Hradec ve své přesilové hře točí Rokytnici jak se dá, ke kloudné střele se ovšem ne a ne dostat.
39:43 Vyloučen hráč #28 Tomáš Chlumecký družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
38:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #34 Filip Šťastný, asistoval #10 Michal Urban (6:4)
38:55 Urbanovu střelu, která se odrazila od nohy gólmana dorazil do brány Šťastný.
36:36 Jistě se divíte, proč v této třetině ochabl komentář zápasu. Je to samozřejmě z důvodu, že není moc co komentovat. Buďte rádi že to nevidíte.
36:25 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 5:4
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #13 Jan Fremuth (5:4)
35:44 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #21 Patrik Grunt, asistoval #60 Lukáš Pindur (5:3)
28:40 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 4:3
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #27 Tomáš Kmoch (4:3)
27:12 Vzápětí se konečně prosadil Michal Urban který po Kloučkově přihrávce neuvěřitelně prostřelil vše co mu stálo v cestě a využil tak hradeckou přesilovku!
27:11 Poté následovalo nesportovní chování a hra ve 4 kde Rokytnice snížila brankový rozdíl.
27:10 Teď nám přišla gólová smršť i spousta vyloučení. Nejprve Pindur ve vlastnim oslabení proběhl až před rokytnického gólmana a po několika dorážkách ho prostřelil.
26:40 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #10 Michal Urban, asistoval #71 Rudolf Klouček (4:2)
26:04 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 3:2
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #27 Tomáš Kmoch, asistoval #5 Michal Mikulecký (3:2)
25:41 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #60 Lukáš Pindur bez asistence (3:1)
25:41 Vyloučen hráč #37 Jan Hanus družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nesportovní chování
24:12 Vyloučen hráč #36 Marcel Dobrev družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
23:15 Urbanovi teď těžce nesedla střela příklepem. Míček se ani v nejmenším nepřiblížil k rokytnické brance. Michal vzápětí mění hůl. Holt špatný výběr.
22:30 Chudý teď předvedl florbalovou parádu! Krásnou zadovkou našel za sebou stojícího spoluhráče na vzdálenost jednoho metru!
19:44 Hanus si za hradeckou bránou zkusil vyšlápnout na Tomáše Vyšného. Proti tomuto urostlému hráči se však v osobním souboji odrazil jak míč od trampolíny.
17:29 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #60 Lukáš Pindur, asistoval #36 Marcel Dobrev (2:1)
17:29 Z úhlu krásně vymetl šíbu Pindur!
16:10 Krásným sólem se třemi vruty alá Tomáš Verner teď ozdobil dnešní utkání Dobrev.
14:29 Tentokrát se Chlumecký dostal před bránu a ze vzdálenosti přibližně dvou metrů místo hradecké branky ohrozil diváky na balkóně.
11:52 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 1:1
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #28 Tomáš Chlumecký bez asistence (1:1)
11:52 Po fatální chybě hradeckého obránce se zmocnil míčku Chlumecký a backhandem srovnává skóre zápasu.
10:16 Konstruktivní rozehrávka Michala Urbana končí až u Koblížka.
08:35 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Tomáš Burian, asistoval #36 Marcel Dobrev (1:0)
08:35 Což už ovšem neplatí! Bývalý juniorský gólman momentálně hrající v poli Tomáš Buian Prostřelil rokytnického Koblížka.
08:14 Hradec se zatím do lepší šance nedostavá ani za přispění herního umění Michala Urbana.
06:44 Vyloučen hráč #69 Petr Kunc družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za sekání
06:14 Bezzubá hra obou týmů nelahodí oku diváka.
05:05 Pověstný backhand Michala Urbana nekončí tam, kde by si představoval.
00:01 Vážení fanoušci kvalitního florbalu Královéhradecké ligy, vítejte u online přenosu zápasu modrých a černých a růžových.