3:3
    Lukáš BROTÁNEK
    ()

FBC YOUNG BOYS 'B' - TJ Lokomotiva Rakovník B 3:3
branky: 11. Mikuláš Žížala, 11. David Žák, 16. Lukáš Pořt - 2. Petr Urbánek, 7. Jan Jiroušek, 34. Lukáš Brotánek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Miloš Vnouček ? - Ondřej Jelínek ?, Zdeněk Strnad ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1
33:39 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník B! 3:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil #15 Lukáš Brotánek bez asistence (3:3)
32:03 Timeout TJ Lokomotiva Rakovník B
21:53 Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Rakovník B neproměnil #48 Jan Tomiška.
17:46 Vyloučen hráč #21 Petr Urbánek družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za bránění ve hře
15:44 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 3:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #86 Lukáš Pořt, asistoval #3 Mikuláš Žížala (3:2)
13:11 Trestné střílení družstva FBC YOUNG BOYS 'B' neproměnil #88 Ernest Kerekeš.
13:11 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Zdeněk Strnad družstva TJ Lokomotiva Rakovník B
10:47 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 2:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #9 David Žák, asistoval #99 Petr Černošek (2:2)
10:47 Ještě než jsem si stačil vyhledat jméno střelce máme tu vyrovnání, o které se zasloužil dorážkou David Žák. Stav utkání je tedy 2:2...a já už to nestíhám psát, takže budou už jen vyoučení a změny skore :-))
10:28 Zasloužené snížení přichází, před golmanem se prosadil Mikuláš Žížala
10:26 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 1:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #3 Mikuláš Žížala, asistoval #11 Lukáš Veselý (1:2)
09:35 Vyloučen hráč #28 Tomáš Erba družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za sekání
09:35 A máme tu přesilovku pro Young Boys. Podaří se jim zkorigovat stav?
06:32 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník B! 0:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil #92 Jan Jiroušek, asistoval #28 Tomáš Erba (0:2)
06:32 Z ojedinělé akce ovšem Lokomotiva navyšuje své vedení. Z dorážky se sám před brankářem prosadil Jan Jiroušek a lokomotiva vede 2:0!
04:51 Velká šance se zrodila po nenápadné střele od mantinelu. Young boys mohli srovnat stav utkání, ale brankář hostí byl proti a propadnutý míček na poslední chvíli sebral z brankové čáry!
03:29 Sledujeme tuhý boj plný nepřesností, první branka utkání byla spíše dílem náhody(Urbánek snad promine)...
01:36 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník B! 0:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil #21 Petr Urbánek bez asistence (0:1)