7:0
    Matěj VÍŠEK
    (McIntosh)

Viking TJ Kobylisy - FbŠ Bohemians B 7:0
branky: 2. Lukáš Procházka, 4. Vít Komorný, 8. Matěj Víšek, 10. David Sus, 19. Vít Komorný, 25. Matěj Víšek, 42. Matěj Víšek; rozhodčí: Jakub Dragoun - Lukáš Unger; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Šteffel ? - Adam Hubený ?; po třetinách: 4:0, 2:0, 1:0
41:32 GÓL Viking TJ Kobylisy! 7:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #4 Alexander McIntosh (7:0)
35:03 A jdeme do čtyřech.
34:50 Vyloučen hráč #63 Kryštof Vobořil družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
33:08 Vyloučen hráč #90 Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
32:00 Zdravím všechny diváky. Vítejte u sledování tohoto zápasu. Právě začala třetí třetina. Skóre i průběh zápasu je jednoznačný, Kobylisy dominují. Je to nuda!
24:04 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #81 Lukáš Procházka (6:0)
18:07 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #69 Vojtěch Karnet (5:0)
09:05 Timeout FbŠ Bohemians B
09:05 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 David Sus, asistoval #81 Lukáš Procházka (4:0)
07:44 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #36 Marek Dostál (3:0)
03:31 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #91 Adam Kropík (2:0)
01:12 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #81 Lukáš Procházka, asistoval #11 Matěj Víšek (1:0)