3:13
    Lukáš JANURA
    (Vodrážka)

SKP České Budějovice - 1. FbK Tábor B 3:13
branky: 12. Lukáš Jírovec, 15. Lukáš Odehnal, 34. Miroslav Liška - 9. Michal Drtina, 13. David Vodrážka, 18. Michal Drtina, 26. Vladimír Michalovič, 28. Vladimír Michalovič, 30. Vladimír Michalovič, 33. Martin Drtina, 35. Michal Drtina, 35. Miroslav Klípa, 37. Vladimír Michalovič, 41. Michal Drtina, 44. David Vodrážka, 44. Lukáš Janura; rozhodčí: Dominik Harman - Patrik Plocha; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ladislav Dvořák ? - David Vokoun ?; po třetinách: 2:2, 0:4, 1:7
43:51 GÓL 1. FbK Tábor B! 3:13
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #8 David Vodrážka (3:13)
43:19 GÓL 1. FbK Tábor B! 3:12
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #8 David Vodrážka, asistoval #14 Michal Drtina (3:12)
40:13 Vyloučen hráč #12 Lukáš Odehnal družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:03 GÓL 1. FbK Tábor B! 3:11
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #14 Michal Drtina, asistoval #25 Radek Holub (3:11)
39:39 Hra se začíná přiostřovat...
37:42 Info pro novináře: hala SKP hlásí vyprodáno!
36:09 GÓL 1. FbK Tábor B! 3:10
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #88 Vladimír Michalovič, asistoval #14 Michal Drtina (3:10)
34:37 GÓL 1. FbK Tábor B! 3:9
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #3 Miroslav Klípa, asistoval #7 Martin Drtina (3:9)
34:03 GÓL 1. FbK Tábor B! 3:8
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #14 Michal Drtina, asistoval #88 Vladimír Michalovič (3:8)
33:40 GÓL SKP České Budějovice! 3:7
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #4 Miroslav Liška, asistoval #19 Jakub Konrád (3:7)
33:19 Vyloučen hráč #3 Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za sekání
32:13 GÓL 1. FbK Tábor B! 2:7
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #7 Martin Drtina, asistoval #88 Vladimír Michalovič (2:7)
30:36 Domácí brankář Dvořák čaruje v brance !!!
29:59 GÓL 1. FbK Tábor B! 2:6
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #88 Vladimír Michalovič, asistoval #1 David Vokoun (2:6)
27:00 GÓL 1. FbK Tábor B! 2:5
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #88 Vladimír Michalovič, asistoval #13 Josef Mareš (2:5)
25:03 GÓL 1. FbK Tábor B! 2:4
20:18 Doslova jako pavoučí muž se teď natáhl domácí brankář Dvořák a vyrazil balonek mimo branku!!!
17:41 GÓL 1. FbK Tábor B! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #14 Michal Drtina, asistoval #8 David Vodrážka (2:3)
14:45 GÓL SKP České Budějovice! 2:2
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #12 Lukáš Odehnal, asistoval #19 Jakub Konrád (2:2)
12:30 Bohužel pro domácí vyrovnaný stav nevydržel dlouho...
12:28 GÓL 1. FbK Tábor B! 1:2
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil #8 David Vodrážka, asistoval #5 Lukáš Janura (1:2)
11:27 GÓL SKP České Budějovice! 1:1
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #3 Lukáš Jírovec, asistoval #31 Michal Zamlinský (1:1)
11:27 Jedovatá střela ze standartní situace vyústila k vytouženému vyrovnání domácího SKP!
08:09 GÓL 1. FbK Tábor B! 0:1
04:05 Domácí výborně brání a nepouštějí hostující do výraznějších šancí.
03:04 Hraje se nahoru dolu.
01:00 Pěkné střela od domácího Jírovce.
00:00 Oba celky připraveny. Hra může začít.
00:00 Zdravíme všechny manželky a milenky, které sledují na obrazovce dnešní utkání. Přejeme příjemný zážitek.