4:7
    Adam PRŮŠA
    ()

TJ Sokol Jaroměř - FbC Hradec Králové B 4:7
branky: 12. Tomáš Jarolímek, 21. Pavel Hroch, 23. Jiří Lhotský, 35. Dominik Poláček - 3. Ondřej Rathouský, 5. Jakub Wolf, 13. František Vízner, 15. Jonáš Velc, 26. Ondřej Rathouský, 37. Ondřej Šimerda, 40. Adam Průša; rozhodčí: Jan Růžička - Ondřej Kroutil; vyloučení: 1 + Pavel Macháček 5:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Kučera 10, Vojtěch Fof 3 - Šimon Vrběcký 11; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:2
44:59 Střely po třetí třetině: Jaroměř 5 - Hradec 10 Střely celkem: Jaroměř 15 - Hradec 20
44:59 Hradec zaslouženě vítězí a konečně si do tabulky připisuje 3 body. Do dalších zápasů přejeme oběma týmům hodně štěstí.
39:47 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:7
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša (4:7)
39:47 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Vojtěch Fof družstva TJ Sokol Jaroměř
39:47 Vyloučen hráč #11 Jonáš Velc družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:47 Takt toto jsme snad ještě neviděli. Hradec hraje přesilovku, fauluje, Jaroměř hraje tedy v ponechané výhodě a bohužel Adam Průša si vstřelil vlastní gól. Smolná to situace pro Jaroměř.
38:58 Vyloučen hráč #15 Pavel Macháček družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minuty za hrubost
38:58 Macháček vyslal Velce skoro až z haly. Rozhodčí tento zákrok oceňuje 5ti minuty.
37:36 Košek míjí. Od Velce dostal narýsováno před prázdnou bránu, bohužel i toto se dá nedat.
36:47 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #77 Dominik Jareš (4:6)
36:47 Ondřej Šimerda!!!!! Před svým brankovištěm dostal balon, nabral rychlost a skvělou individuální akcí se probojoval až před brankáře, kde s přehledem proměňuje. Máme to znovu o dva!
35:57 Dlaší brejk Jaroměře. Pavel Hroch tentokrát branku vysoce přestřeluje.
34:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Dominik Poláček, asistoval #6 Adam Průša (4:5)
34:56 Poláček z jedné trefuje přesně. Precizně provedené přečíslení od Jaroměře. Máme to znovu o gól. Čeká nás ještě dramatických deset minut.
32:55 Chybělo málo a Procházka skóroval. Hezká akce mladých pušek.
29:59 Střely v druhé třetině: Jaroměř 6 - HK 2
28:30 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #9 Petr Hroch.
28:30 Tak neuvidíme.....Hroch (Jaroměř) rozehrál nájezd nohou. Rozhodčí píská. Nedovolené rozehrání. Nájezd tudíž neproměněn.
28:30 Šimerda při přesilovce namazal soupeři. Poté ho fauloval. Uvidíme nájezd.
27:50 Vyloučen hráč #2 Tomáš Jarolímek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #78 Ondřej Rathouský, asistoval #13 Marian Smolka (3:5)
25:37 Rathouský potvrzuje dnešní dobrý výkon. Střelou z výběhu nedává brankáři Jaroměře šanci a Hradec znovu odskakuje na dvoubrankové vedení.
24:08 Velc se hezky individuálně uvolnil z rohu hřiště. Bohužel pak nepřesnou přihrávkou svoji hezkou akci zazdil.
22:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Jiří Lhotský, asistoval #15 Pavel Macháček (3:4)
22:14 A máme to již jen o jednu branku. Po nepřesnosti v obraně hradeckých vymetá Lhotský pavouky v levém horním rohu Vrběckého branky.
20:59 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #13 Pavel Hroch, asistoval #21 Matěj Schőniger (2:4)
20:59 Momentální větší aktivitu Jaroměře potvrzuje Hroch brankou. Z půlky napřáhl a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Skóre 2:4.
20:05 Hezká akce Jaroměře a ještě hezký zákrok Vrběckého proti střele Jarolímka.
14:59 Střely po první třetině: Jaroměř 4 - Hradec 8
14:38 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #11 Jonáš Velc, asistoval #96 Jan Košek (1:4)
14:38 Velc si dokázal ve skrumáži před brankou najít balonek a doráží ho do branky. 4:1 pro Hradec.
14:22 Velc krásnou přihrávkou našel Koška v předbrankovém prostoru. Košek mířil moc přesně a trefuje pouze tyč.
13:24 Nepraš (Jaroměř) se teď krásně uvolnil z rohu hřiště. Svoji střelou nicméně trefuje pouze boční síťku.
12:29 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #52 František Vízner, asistoval #78 Ondřej Rathouský (1:3)
12:29 Rathouský krásnou přihrávkou našel Víznera. Ten už měl pozici jednoduchou a střelou do prázdné branky zvyšuje vedení Hradce na 3:1.
11:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Tomáš Jarolímek, asistoval #4 Jiří Lhotský (1:2)
11:15 Střelu Lhotského ze standartky doklepl Jarolímek již do prázdné branky. Jaroměř snižuje skóre na 1:2.
06:57 Hezká akce Hradce. Kunart našel odskakujícího Šimerdu. Ten bohužel míjí.
04:59 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #52 František Vízner (0:2)
04:59 Po hezké individuální akci Víznera uklízí Wolf do prázdné branky. Hezká akce. 2:0 pro Hradec.
02:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #78 Ondřej Rathouský, asistoval #77 Dominik Jareš (0:1)
02:03 Tunel....Ondřej Rathouský prostřelil z brankoviště brankáře Jaroměře. Hezký důraz na brankovišti. 1:0 pro Hradec.