Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Crazy girls FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:10
branky: 27. Pavla Bárková - 15. Sára Seevaldová, 24. Barbora Husková, 29. Lucie Šebestová, 35. Natalie Hurníková, 41. Natalie Hurníková, 45. Zuzanna Krzywak, 49. Vlaďka Maděrová, 51. Eliška Planková, 52. Zuzanna Krzywak, 57. Siti Nurhaliza Khairul Anuar; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 44 - Petra Klečková 12; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:6
60:00 Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík): Dnes určitě nejlepší zápas sezóny co se týče poctivosti a dodržování pokynů. Na začátku jsme měli několik slibných šancí a mohlo skóre vypadat ještě lépe. Škoda. Třetí třetinu už jsme odešli fyzicky a Vítkovice toho umí využít. Naším holkám děkuji za odmakaný zápas. Budeme lepší. Děkuji divákům a soupeřkám přeji i šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí(Tomáš Martínik):Dnes od nás špatný výkon, dvě třetina chyběla chuť hrát poctivý florbal, nesoustředěnost, technická nekvalita a dynamika hry NULA. Až ve třetí třetině nás začal florbal bavit. A to je MÁLO!!! Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Střely celkem: Liberec: 13 , Vítkovice: 54.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 2 , Vítkovice: 18.
60:00 Nejlepší hráčky: Liberec: Dlouhá Kateřina , Vítkovice: Khairul Anuar Siti Nurhaliza.
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:17 Vyloučen hráč #47 Karolína Vlachová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:52 Do šance se řítila domácí Knotková, ale hostující obrana jí dál do šance nepustila.
56:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (1:10)
56:28 Hráčky Vítkovic jsou neustále na polovině Liberce a tlačí domácí hráčky.
54:03 Domácí hráčka předvedla ukázkové zablokování střely, když se bokem postavila proti střele, a střela jí zasáhla do boku.
51:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (1:9)
50:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #26 Barbora Husková (1:8)
49:23 Hostující hráčka Krzywak se dostala po přihrávce ke střele na otevřenou branku, ale branku minula.
48:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #18 Lucie Cholinská (1:7)
46:15 Po teči hostující hráčky se míček kutálel těsně kolem branky domácích.
44:30 Hostující hráčky i přes to, že daly branku, tak se snaží přidat další.
44:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #25 Ivana Šupáková (1:6)
42:50 Dnešní utkání sleduje 50 diváků.
42:32 Hráčky Vítkovic se snaží přidat další branku a tlačí domácí hráčky.
40:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Natalie Hurníková bez asistence (1:5)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým z Vítkovic.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 3 , Vítkovice: 19.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:00 Poslední dvě minuty před koncem druhé třetiny uvidíme velký tlak Vítkovic v přesilovce.
37:58 Vyloučen hráč #40 Pavla Bárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
35:42 Hráčky Vítkovic se ujmuli hlavní role v zápase a často drží míček.
34:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
33:12 Vidíme zápas nahoru, dolu, oba týmy se snaží vsítit branku, která by nás navedla do dalšího průběhu zápasu.
30:07 K ostré střele se dostala domácí Bárková, ale její střelu hostující brankářka chytila do náruče.
28:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lucie Šebestová, asistoval #26 Barbora Husková (1:3)
27:15 Další jistý zákrok domácí brankářky, která z menšího úhlu předvedla svým tělem dobrý zákrok a drží naděje domácích.
26:37 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #40 Pavla Bárková, asistoval #13 Markéta Rumlová (1:2)
26:12 Parádní zákrok nohou předvedla domácí brankářka Dlouhá a udržela stav zápasu.
25:01 Hráčky Vítkovic začaly tlačit Liberecké na své polovině a snaží se přidat branku.
23:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #44 Lucie Šebestová (0:2)
23:12 Šance hostujících hráček, když míček šel po dorážce ploužil kousíček kolem branky domácích.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Vítkovic.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 8 , Vítkovice: 17.
19:23 Vyloučen hráč #50 Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vražení zády
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:21 K prudké střele se dostala hostující kapitánka Ferenčíková, ale její prudká rána šla mimo tři tyče.
15:59 Ze střední vzdálenosti vypálila Liberecká Vlachová, ale její prudkou ránu hostující brankářka Klečková vyrazila.
14:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #29 Kamila Paloncyová (0:1)
13:42 Ke střele z dálky se dostala domácí Bárková, ale její střelu hostující brankářka vychytala.
12:44 Sama před domácí brankou se ocitla jedna z Vítkovických hráček, a domácí brankářka Dlouhá byla na svém místě.
11:00 Další nájezd domácí Plichtové, ale opět skvěle zasáhla hostující brankářka Klečková.
07:48 Další parádní zákrok domácí Dlouhé, když vykryla střelu nad rameno.
07:11 Ke střele se z otočky dostala hostující Husková, ale její projektil šel těsně mimo branku.
04:42 Domácí Plichtová se řítila sama na hostující brankářku, ale ta předvedla parádní zákrok a podržela Vítkovické hráčky.
03:21 Další jistý zákrok na straně Liberce, brankářka Dlouhá jistě podržela domácí.
01:34 Tentokrát vidíme šanci na druhý straně, ale i domácí brankářka Dlouhá jistě zasáhla.
00:38 První šance na straně Liberce, do střely se dostala domácí hráčka, ale brankářka Vítkovic jistě zasáhla.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým z Podještědu.