Video

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 11:1
branky: 4. Ivana Šupáková, 12. Denisa Ferenčíková, 14. Denisa Ferenčíková, 20. Ivana Šupáková, 21. Sára Seevaldová, 22. Kamila Paloncyová, 25. Denisa Ferenčíková, 25. Barbora Husková, 28. Barbora Husková, 35. Veronika Třinecká, 54. Zuzanna Krzywak - 33. Michaela Žáková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Nikola Příleská 10 - Markéta Hošek Marková 15, Sabina Dvořáčková 16; po třetinách: 4:0, 6:1, 1:0
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Rudolfa Škubala: Jsme rádi, že máme své superfinále za sebou hned v prvním zápase. První polovinu utkání z nás byl cítit až příliš velký respekt k soupeři a k utkání jako takovému. Přesun z první ligy do extraligy byl náročný, ale nejtěžší zápas máme za sebou. Děkujeme soupeři za přivítání v extralize.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Celkově slušný start do sezóny, prvních 30 minut jsme hráli podle našeho herního plánu, dařilo se nám být aktivní, rychle sbírat míčky a dávat góly. Postupně se organizovaná hra vytrácela a už to bylo spíše nahodilé nahoru dolů. Děkujeme soupeřkám za sympatický výkon, přejeme úspěšnou sezónu a těšíme se na další zápasy.
60:00 Nejlepší hráčka domácích s číslem 99 - Alexandra Glasová. Nejlepší hráčka hostů s číslem 8 - Michaela Žáková
60:00 Střely ve třetí třetině: 9:3. Střely celkem: 42:11
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:24 Vítkovice v tlaku.
57:01 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:23 Buczek našla Huskovou, která ale netrefuje prázdnou bránu.
53:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #26 Barbora Husková (11:1)
53:27 Krzywak trefuje svou první branku za Vítkovice.
50:58 Cholinská pouze do golmanky, následně netrefuje bránu.
50:26 Husková ani na dvakrát nepřekonala hostující gólmanku.
48:12 Bulldogs rozehrávají z rohu, ale nic nevymyslely.
45:02 Dedková v úniku, ale nesnižuje.
43:35 Hraje se nahoru dolů.
41:43 Vítkovice na balonku.
40:01 Úvodní buly opět pro Vítkovice
40:00 Střely ve třetí třetině: 16:4
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:22 Vítkovice kombinují.
36:21 Hraje se nahoru a dolů.
34:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #99 Alexandra Glasová (10:1)
34:46 Desátou branku Vítkovic vstřeluje Enenkelová.
32:13 GÓL Bulldogs Brno! 9:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #17 Gabriela Komínková (9:1)
32:13 První branku Bulldogs trefuje Žáková.
30:12 Střídání brankáře. Nový brankář #85 Sabina Dvořáčková družstva Bulldogs Brno
28:57 Domácí kombinují na půlce hostů.
27:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #99 Alexandra Glasová (9:0)
27:07 Glasová ze středu na pravé křídlo, kde je opět Husková a ta zvyšuje.
24:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #25 Ivana Šupáková (8:0)
24:53 Husková trefuje na bližší.
24:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #19 Veronika Třinecká (7:0)
24:32 Ferenčíková má hattrick.
21:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #25 Ivana Šupáková (6:0)
21:40 Šupáková na Paloncyovou a ta umisťuje přesně.
20:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #18 Lucie Cholinská (5:0)
20:27 První střela druhé třetiny, která končí brankou Seevaldové
20:01 Úvodní buly pro Vítkovice
20:00 Střely v první třetině: 17:4
19:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková bez asistence (4:0)
19:04 Šupáková vstřeluje branku v oslabení.
19:00 Běží poslední minuta první třetiny.
18:31 Vyloučen hráč #44 Lucie Šebestová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
16:34 Bulldogs kombinuje na půlce Vítkovic.
13:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #7 Zuzana Halfarová (3:0)
13:46 Ferenčíková ze středu zvyšuje na 3:0
12:22 Vítkovice v držení balónku na straně Bulldogs.
11:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
11:39 Ferenčíková z levého křídla vstřeluje branku.
10:06 Hraje se na půlce hostů.
09:54 Ferenčíková ze středu pouze do gólmanky.
07:25 Hraje se nahoru dolů.
05:43 Bačová trefuje pouze Příleskou.
03:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #8 Dominika Buczek (1:0)
03:25 Buczek z pravého křídla na levé křídlo kde byla Šupáková a ta trefuje prázdnou.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.