7:0
    Radka KYLAROVÁ
    (Skalická)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Chomutov 7:0
branky: 3. Lucie Kisugite, 12. Anna Macháčková, 44. Anna Macháčková, 53. Aneta Nigrinová, 54. Lucie Kisugite, 57. Aneta Kalivodová, 60. Radka Kylarová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 17 - Aneta Blahníková 27; po třetinách: 2:0, 0:0, 5:0
60:00 Střely celkem: 34 domácí, 17 hosté
60:00 Komentář trenéra hostí Jakuba Nováka: Rozhodl počet a kvalita soupeře, škoda třetí třetiny, mohl být zápas zajímavější. Děkujeme soupeři za utkání a hodně štěstí ve hře o postup
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Doubka: Dnes se nám nedařilo překonávat obranu soupeře a zápas jsme zlomili až ke konci. Obě brankářky předvedly velmi dobrý výkon. Díky soupeři a pořadatelům.
60:00 Střely ve třetí třetině: 11 domácí, 4 hosté
59:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #77 Adéla Skalická (7:0)
59:36 Kylarové se vyplácí její statický styl hry a z mantinelu prostřeluje gólmanku
59:17 Trunečková baví publikum a hraje si s míčkem a protihráčkami
56:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #33 Kateřina Bartůňková (6:0)
56:18 Střela - gól
56:00 Kutnarová si jde tvrdě za hattrickem, zkouší to seč to jde
53:53 Timeout Florbal Chomutov
53:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #55 Lucie Kisugite, asistoval #70 Karolína Hošková (5:0)
53:53 Timeout pro hosty
53:43 Bartůňková dostává útočnické choutky, zatím bez výsledku
52:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (4:0)
52:43 Nigrinová ukázkově tečovala nához Dobisíkové
48:52 Chlebcová si popletla spoluhráčku s protihráčkou, nic zajímavého se ale nestalo
47:19 Šidlochová přečetla zadovku Kalivodové
46:49 Bartůňková dostala nabito a z úhlu v předklonu napaluje gólmanku do helmy
43:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (3:0)
43:14 Spolupráce Kutnarové a Nigrinové opět zafungovala a Kutnarová opět ze středu navyšuje skóre
42:18 Čiháková dnes velmi střelecky aktivní, další její pokus končí na Vyrobíkové
41:13 Kalivodová našla Hruškovou na středu, ta orazítkovala břevno
40:00 Střely: 13 domácí, 5 hosté
39:51 Ráda bych napsala i něco k chomutovské hře, hráčky se však příliš s balónkem nepotkají
39:49 Nigrinová zkusila vystřelit sama, možná by měla raději zůstat u přihrávek
39:26 Chlebcová spěchala zpátky a velmi pravděpodobně si pomohla i hokejkou, rozhodčí mlčí
37:56 Nigrinová zvyšuje úroveň zápasu svými geniálními přihrávkami
36:40 Hrušková se sice vymotala od mantinelu, její střela ale neměla ani prvoligové parametry
36:33 Kisugite dominuje svou rychlostí, sice 2x ztratila balónek, ale vždy se pro něj stihla vrátit, vybojovat ho a dostala se i ke střele
35:42 Hošková na chvíli vyměnil rybářský prut za hokejku a můžeme ji nyní sledovat na hřišti
34:18 Trunečková vyslala až překvapivě tvrdou střelu, gól z toho však není
33:24 Zvoní nám tyč po střele Kalivodové
32:36 Vyloučen hráč #12 Kateřina Oličová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
32:36 Snopová sesekaná před brankou
31:34 Další pěkná kombinace tentokrát v provedení Kalivodové a Bartůňkové, první jmenovaná dokonce i vystřelila, ale jen do boční síťky
30:14 Hezká kombinace Nigrinové, Kutnarové a Dobisíkové, míček však při finální nahrávce skočil a tak k zakončení nedošlo
30:00 Hru sleduje celých 24 diváků
29:27 Dlouhá přihrávka Chlebcové s obtížemi, ale přece našla Kruberovou, tak však proti dvěma protihráčkám balón neudržela
27:15 Druhou třetinu ze strany SKV zdobí nulová clona před brankou, všichni chtějí střílet a honit kanadu a do černé práce se nikomu nechce
26:36 Drama ve vinohradském brankovišti, Vyrobíková teď dvakrát podržela svůj tým
25:24 Skalická a Čiháková předvedly sprinterský souboj hodný Olympijských her, vítězně z něj vyšla domácí hráčka a zabránila tak samostatnému úniku na nudící se Vyrobíkovou
23:58 Čiháková z nesmyslného úhlu zkoušela nachytat Vyrobíkovou, nepovedlo se
20:10 Dobisíková sama pronikla celou obranou, střela už tak dobrá nebyla
20:00 Střely: 10 domácí, 8 hosté
19:59 Schobergová mohla snížit, ale trefit skákavý balónek bylo nad její síly
19:43 Malecká uklouzla po hokejce Skalické a je z toho faul, zajímavé
18:43 Hrušková dnes nemá svůj den
17:59 Nigrinová předvádí své zkušenosti ze Švýcarska, bohužel nikdo není na její genialitu připravený
16:18 První třetina je přehlídkou přihrávek naslepo. Především chomutovské hráčky z toho těží a vyráží do brejků
14:22 Vyrobíková si po delší době opět osahala balónek
13:36 Oličová v dobré pozice fatálně mimo
12:38 Přihrávce Kalivodové překážela vlastní noha
12:01 Hrušková teď nasadila jesle sama sobě
11:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
11:24 Nigrinová našla Kutnarovou na středu a ta vyslala přesně mířenou střela na zadní tyčku
10:02 Schoberová teď vymíchala domácí kapitánku Trunečkovou, bohužel už byla mimo střeleckou pozici
08:44 Čiháková teď konečně v šanci a z dálky prověřila Vyrobíkovou, ta měla s její střelou drobné problémy. Asi by potřebovala, aby se na ní střílelo častěji
07:24 Seveřanky se jen těžko dostávají z vinohradského tlaku, na útočnou polovinu se už pár minut ani nepodívaly
07:12 U Skalické se začínají projevovat její litvínovské návyky, snad se chomutovské hráčky umí zpevnit
06:21 Hrušková se snaží napravit své zaváhání a předvádí povedenou střelu z úhlu, bohužel do gólmanky
03:30 Hrušková je asi ještě na líbánkách, jinak si nedokážu vysvětlit, jak je možné, že minula úplně prázdnou branku
02:59 Chomutov teď dvěma rychlými střelami zaměstnal Vyrobíkovou
02:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #55 Lucie Kisugite, asistoval #37 Angelika Bližňáková (1:0)
02:16 Kisugite z úhlu vymetla šibenici
01:59 Kalivodová střílela hodně zblízka, hostující hráčka ale včas blokovala
01:05 Nához Dobisíkové skončil mezi nohama gólmanky
00:23 Dobisíková prošťouchla na střed, Snopová ale nezpracovala
00:00 Úvodní buly pro domácí tým, snad tak dopadne i celý zápas