7:3
    Vít PETŘÍČEK
    (Halm)

Hippos Žďár n/S. - Hornets Brno ZŠ Horní  7:3
branky: 9. Ondřej Dvořák, 18. Filip Dvořák, 43. Petr Tlustoš, 48. Ondřej Dvořák, 50. Richard Kafka, 54. Petr Tlustoš, 58. Vít Petříček - 19. Robin Růžička, 36. Jakub Matula, 49. Daniel Havel; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 27 - Michal Prokeš 20; po třetinách: 2:1, 0:1, 5:1
60:00 Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Dnes nám chyběl větší pohyb i rychlejší rozhodování při hře s míčkem. Proti dobře bránícímu soupeři jsme se nedokázali prosadit. Ten byl důraznější na brankovišti a proto zaslouženě zvítězil. Děkuji soupeři i rozhodčím za dobrý zápas.
60:00 2. část: Vše ale zastínila situace při našem druhém gólu, který rozhodčí neviděl, soupeř nám dal z brejku branku na 1:1, aby vzápětí lavička Brno přiznala, že náš gól opravdu byl a stav tak byl místo 1:1 nakonec 2:0. Tohle jsme za svoji kariéru neviděl, jsem rád, že je stále něco nového a soupeři velký kredit.
60:00 Komentář domácího trenéra Filipa Dvořáka: 1. část: Jsem rád, že od poloviny základní části mají naše výkony vzestupnou tendenci. Dnes jsme podali dobrý výkon.
60:00 Střely celkem 26 Hippos 30 Hornets.
60:00 Střely po 3. třetině 9 Hippos 6 Hornets.
59:15 Žďárský střelec s číslem 88 si hledá místo na palubovce.
57:47 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #25 Daniel Halm (7:3)
57:47 Petříček sám proti prázdné brance, prvně do tyče a poté už našel cíl v bráně.
55:55 Monster save. Kratochvíl a jeho parádní zákrok
54:40 Horneti v šesti.
54:38 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
53:05 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #89 Ondřej Dvořák (6:3)
53:05 Krásná nahrávka od O. Dvořáka a Tlustoš nekompromisně do prázdné.
51:07 Skokan Kratochvíl a jeho další zákrok.
49:34 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #76 Richard Kafka, asistoval #96 Petr Tlustoš (5:3)
49:34 Krásná střela do pravého horního rohu branky od Kafky.
49:00 Krásný zákrok hostujícího brankáře proti střele Hamana.
48:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #14 Ondřej Dobrovolný (4:3)
47:32 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #21 Filip Dvořák (4:2)
45:51 Přesilovka bez využití.
43:51 Vyloučen hráč #13 Tibor Kučera družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
43:04 Krásná kombinace hostí končí střelou vedle.
42:25 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #23 Vít Karásek (3:2)
42:00 Střela od Drápala nad bránu
40:20 Pohotový zákrok Kratochvíla.
40:01 Buly pro hosty, po špatném postavení Hamana.
40:00 Střely po 2. třetině 9 Hippos 14 Hornets.
38:40 Zblokovaná střela Hrubého.
35:47 Nekompromisní zakončení hostujícího hráče střelou pod břevno, při situaci 2 na 1.
35:46 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #61 Vincent Drápal (2:2)
33:05 Střela Hamana a Příhody, teď musel být i brankař hostí ve střehu.
31:40 Polovina utkání za námi a Horneti zvyšují tempo hry a hraje se převážně jenom na jednu branku.
29:45 Brankář domácích musí být stále ve střehu, teď to kolem něho lítá jak na střelnici.
27:28 Kratochvíl maskou vyráží.
26:10 Libor Denk v souboji a odnesla to jeho hůl.
24:20 Teď se předvedl i brankář hostí.
23:25 Horní tyčka po střele Dvořáka.
22:10 Výborný zákrok Kratochvíla.
21:25 Horneti teďka v tlaku, ale nakonec branka z toho není.
20:01 Buly znovu pro domácí.
20:00 Střely po 1. třetině 8 Hippos 10 Hornets.
18:04 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #77 Martin Janiczek (2:1)
17:02 Nyní neskutečné sportovní gesto hostující střídačky... po dorážce F. Dvořáka se míček odrazil od pomocné síťky, ale byl již v brance. Rozhodčí nechali ovšem běžet hru, načež Hornets vstřeli gól na 1:1. Po následné debatě s rozhodčími se ovšem přiznal trenér hostujících. Místo 1:1: tak 2:0 pro Hippos! Wow, klobouček, p. Bruckner!
17:01 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #89 Ondřej Dvořák (2:0)
17:01 Zajímavá situace nakonec končí golem Hipposu.
16:14 Vyloučen hráč #77 Martin Janiczek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
16:14 Hippos v tlaku jsou z toho 2 minuty.
14:00 Příhoda odpaluje míček za mantinel
12:50 Hra zatím vyrovnaná.
08:39 Já na bráchu, brácha na mě... A do prázdné zavěšuje Ondra...
08:38 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
05:55 Několik šancí na obou stranách. Bez využití.
04:45 Kratochvíl udržel míček mezi nohama.
03:51 Hippos v plném počtu.
02:55 Polovina přesilovky za námi Hippos zuby nehty brání.
01:51 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:02 U balonku zatím domácí Hippos.
00:01 Buly vyhráli domácí.
00:00 Dobrý den vážení diváci... Včera domácí Hippos volno, Horneti nadělovali Chrudimi dvacet... na kom se včerejší program projeví více pozitivněji??? Nechte se překvapit! Zápas začíná za necelou půl hoďku, stejně tak i online, ke kterému si sedá kapitán domácích dorostenců, krajský reprezentační obránce a skvělý kluk, Tom Hrubý!