• 59 58:19
    10:7
    (Novotný)

TJ Centropen Dačice - PSKC Okříšky-MoBu 10:7
branky: 5. Jan Morávek, 11. Oldřich Pecha, 12. Pavel Stejskal, 19. Pavel Stejskal, 20. Jiří Sedláček, 22. Oldřich Pecha, 27. Vít Nosek, 44. Jan Morávek, 49. Vít Nosek, 54. Vít Nosek - 4. Jan Trnka, 9. Vojtěch Novotný, 16. Luboš Kuchyňa, 26. Dominik Čech, 32. Vojtěch Novotný, 59. Marcel Pospíšil, 59. Marcel Pospíšil; rozhodčí: Jiří Kučera - Michal Pazderník; vyloučení: 5:1; využití: 1:3; diváků: 8; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 21 - Lukáš Doležal 24; po třetinách: 5:3, 2:2, 3:2
60:00 Komentář trenéra Domácí: V dnešním utkání jsme se ze začátku.Postupně jsme se však dostávali do naší hry a utkání jsme pak dostali podkontrolu. Děkuji soupeři.
60:00 Komentář vedoucího Hostů: Dneska jsme prohráli opět kvůli naší nedisciplinovasti v obraně a chybám. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za dnešní utkání.
60:00 POČET STŘEL: DOMÁCÍ 13 - HOSTÉ 10.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:19 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 10:7
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #19 Marcel Pospíšil, asistoval #52 Vojtěch Novotný (10:7)
58:19 Zbytečné oslabení Dačic potrestáno 2 góly.
58:02 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 10:6
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #19 Marcel Pospíšil, asistoval #79 Jan Trnka (10:6)
57:06 Vyloučen hráč #1 Tomáš Ferdan družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování
57:06 Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:55 Okříškám se nedaří hra do předu. Vypadá to že Dačice mají dnešní utkání už pod kontrolou.
53:35 GÓL TJ Centropen Dačice! 10:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #77 Vít Nosek, asistoval #5 Petr Stejskal (10:5)
53:34 Problém pro Víťu Noska: Je autorem 10. branky Dačic.
52:00 Dačice kombinačně vynikají nad Okříškami.
51:50 Míček od Morávka se 3x odrazil o tyčky ale záhadným způsobem se do branky nedostal.
48:24 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #77 Vít Nosek, asistoval #78 Jiří Sedláček (9:5)
48:23 Nosek si pohrál s brankářem a zvyšuje skróre.
46:26 Domácí v plném počtu.
44:26 Vyloučen hráč #77 Vít Nosek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:57 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #20 Radovan Kubek (8:5)
40:30 Chodící styl je viděn i ve třetí třetině.
40:00 POČET STŘEL: DOMÁCÍ 11 - HOSTÉ 6 .
39:45 Srážka Kubka se Sedláčkem.
39:00 Poslední minuta 2. třetiny.
36:00 Domácí v plném počtu.
34:00 Vyloučen hráč #77 Vít Nosek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
32:15 Faulovaného Kubka přišel pomstím Šimánek.
32:00 Dačice se přizpůsobují chodícímu stylu Okříšek.
31:35 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 7:5
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #52 Vojtěch Novotný, asistoval #27 Milan Picmaus (7:5)
31:00 Nasazení obou týmy je hodně hodně nízské.
30:37 Jakub Šimánek si naběhl do protihráče a zůstává na zemi.
29:30 Kotel Okříšek je teď se dostává více ke slovu.
26:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:4
25:13 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 6:4
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #84 Dominik Čech, asistoval #27 Milan Picmaus (6:4)
21:56 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #32 Jakub Šimánek (6:3)
20:00 POČET STŘEL: DOMÁCÍ 10 - HOSTÉ 12
19:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #35 Oldřich Pecha (5:3)
18:50 Vyloučen hráč #79 Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:20 Halou se proletěl Jiří Sedláček. Dačice nají výhodu.
18:10 Vít Nosek pokračuje v bolest dále v utkání.
18:05 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Pavel Stejskal, asistoval #33 Jan Sláma (4:3)
17:34 Dostáváme informace, že dostal úder do zad.
16:59 na zemi leží Vít Nosek,vypadá to že pro dnešek už dohrál.
15:02 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:3
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #42 Luboš Kuchyňa, asistoval #27 Milan Picmaus (3:3)
15:02 míček záhadným způsob doplachtil za Ferdana.
14:28 Nosek prošel celým hřištěm ale jeho zakončení nebylo úspěšné.
13:13 Vyloučen hráč #33 Jan Sláma družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
12:47 Oba týmy dávájí průchod svým emocem.
12:32 Stejskal s Pechou se na sebe podívali kdo si vezme míček, který se díky jejich zaváhání ujmuli hosté, ale jejich chybu nepotrestali.
11:38 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Pavel Stejskal, asistoval #77 Vít Nosek (3:2)
10:55 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #5 Petr Stejskal (2:2)
10:54 Morávek byl při střele faulován. Z následné standartní situace Oldřich Pecha vyrovnává.
10:11 Brejková šance Pavla Stejskala zakončená do boční sítě.
08:32 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 1:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #52 Vojtěch Novotný, asistoval #79 Jan Trnka (1:2)
04:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
04:52 Radovan Kubek netypicky na postu obránce. Přihrál do běhu Morávkovi a ten skóruje.
03:28 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 0:1
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #79 Jan Trnka, asistoval #84 Dominik Čech (0:1)
03:28 Míček se pod pravou nohou brankáře Ferdana dostal do branky a máme tu tak první branku utkání.
03:04 Morávek se pokusil o výtoč ale vysoko přestřeluje.
02:00 Oba dva týmy nasadili ospalý výkon.
00:10 Úvodní buly vyhráli hosté.