Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Výběr US+LB WU17 - Výběr PH+SČ WU17  0:6
branky: 11. Mariana Býčková, 20. Anna Bartušková, 26. Adéla Jirková, 28. Lucie Želízková, 28. Marie Jirková, 29. Eliška Knetlová; rozhodčí: Daniel Tichý - Vojtěch Blana; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 10 - Adéla Malkusová 7; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:4
30:00 Komentář trenéra výběru USaLB (Petr Neumaier): Zcela upřímně nejsme absolutně zklamaný. Odprezentovali jsme se zde aktivní hrou po celou dobu turnaje. Jsme rádi, za super těžké zápasy, které tady holčiny odehrály. Soupeř byl ve finále prostě lepší a zaslouženě zvítězil. Moc děkujeme hráčkám za jejich přístup a všem, kteří se podíleli na spolupráci. Region, oddíly, rodiče.....Severní vítr!!!
30:00 Komentář trenéra výběru PHaSČ (Vojáček Michal): Děkuji hráčkám za celý turnaj i práci během celého roku. Jsem rád, že jsme se prezentovali aktivní kombinační hrou na 3 lajny a vybojovali vítězství. Děkuji soupeři, hrál opravdu fyzicky náročný florbal.
30:00 Počet střel celkem: USaLB - 7, PHaSČ - 16.
30:00 Počet střel ve 3.třetině: USaLB - 3, PHaSČ - 6.
30:00 Ukončení 3. části
28:29 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 0:6
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #36 Eliška Knetlová, asistoval #31 Eliška Trojánková (0:6)
27:58 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 0:5
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #28 Marie Jirková, asistoval #33 Adéla Jirková (0:5)
27:27 Timeout Výběr US+LB WU17
27:27 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 0:4
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #32 Mariana Býčková (0:4)
25:19 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 0:3
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #33 Adéla Jirková bez asistence (0:3)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: USaLB - 0, PHaSČ - 5.
20:00 Ukončení 2. části
19:10 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 0:2
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #40 Anna Bartušková, asistoval #28 Marie Jirková (0:2)
17:03 Vyloučen hráč #6 Adriana Hýsková družstva Výběr US+LB WU17 na 2 minuty za sekání
10:18 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 0:1
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #32 Mariana Býčková, asistoval #38 Markéta Žbánková (0:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: USaLB - 4, PHaSČ - 5.
10:00 Ukončení 1. části
02:11 Vyloučen hráč #4 Eliška Vrzalová družstva Výběr US+LB WU17 na 2 minuty za sekání
01:07 Úvod zápasu patří USaLB výběru.
00:00 Doposud známé umístění je: 3. Olomoucký a Moravskoslezský kraj 4. Slovensko 5. Královehradecký a Pardubický kraj 6. Karlovarský a Plzeňský kraj 7. Vysočina a Jihočeský kraj 8. Jihomoravský a Zlínský kraj
00:00 Máme tady finále letošních výběrů dorostenek. Utkají se výběr Ústeckého a Libereckého kraje a výběr Prahy a Středočeského kraje.