2

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Výběr HK+PA WU17 - Výběr KV+PL WU17 6:3
branky: 5. Veronika Kyšková, 11. Katka Nádeníková, 15. Magda Fejfarová, 17. Kristýna Gocová, 21. Adéla Kmošková, 25. Kristýna Gocová - 13. Karolína Raslová, 19. Ivana Vachovcová, 20. Kamila Kaslová; rozhodčí: Daniel Tichý - Vojtěch Blana; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 4, Aneta Kašparová 4 - Vladěna Kovandová 9; po třetinách: 1:0, 3:3, 2:0
30:00 Komentář trenéra výběru KVaPL (Kuncl Jan): Poslední zápas jsme neodehráli špatně, ale akumulovali jsme na něj příliš velké množství fatálních individuálních chyb. Mimo přesilové hry jsme navíc nebyli efektivní v koncovce, což v součtu znamenalo prohru. Jsme zklamaní, že se s turnajem loučíme prohraným zápasem, ale celkové šesté místo rozhodně nebereme jako neúspěch. Děkujeme pořadatelům ze skvělé zvládnutý turnaj.
30:00 Komentář trenéra výběru HKaPA (Vidlák Tomáš): Zasloužená odměna pro celý tým, který během celého turnaje ukázal neuvěřitelný morál. Všem hráčkám děkuji za super víkend.
30:00 Počet střel celkem: HKaPA - 15, KVaPL - 11.
30:00 Počet střel ve 3.třetině: HKaPA - 5, KVaPL - 4.
30:00 Ukončení 3. části
29:26 Vyloučen hráč #4 Ivana Vachovcová družstva Výběr KV+PL WU17 na 2 minuty za hrubost
26:24 Vyloučen hráč #18 Sára Olšánová družstva Výběr HK+PA WU17 na 2 minuty za hrubost
24:50 GÓL Výběr HK+PA WU17! 6:3
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil #7 Kristýna Gocová, asistoval #3 Eliška Pešavová (6:3)
20:47 GÓL Výběr HK+PA WU17! 5:3
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #8 Šárka Egrtová (5:3)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: HKaPA - 5, KVaPL - 5.
20:00 Ukončení 2. části
19:51 GÓL Výběr KV+PL WU17! 4:3
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil #3 Kamila Kaslová, asistoval #2 Hana Maňasová (4:3)
19:00 Vyloučen hráč #8 Šárka Egrtová družstva Výběr HK+PA WU17 na 2 minuty za hrubost
18:33 GÓL Výběr KV+PL WU17! 4:2
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil #4 Ivana Vachovcová, asistoval #13 Dominika Kalašová (4:2)
17:22 Vyloučen hráč #12 Adéla Kmošková družstva Výběr HK+PA WU17 na 2 minuty za hra bez florbalky
16:25 Timeout Výběr KV+PL WU17
16:25 GÓL Výběr HK+PA WU17! 4:1
16:25 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Aneta Kašparová družstva Výběr HK+PA WU17
14:23 GÓL Výběr HK+PA WU17! 3:1
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil #11 Magda Fejfarová, asistoval #12 Adéla Kmošková (3:1)
12:33 GÓL Výběr KV+PL WU17! 2:1
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil #14 Karolína Raslová, asistoval #10 Eliška Jaroslava Mrázová (2:1)
10:36 GÓL Výběr HK+PA WU17! 2:0
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil #4 Katka Nádeníková bez asistence (2:0)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: HKaPA - 5, KVaPL - 2.
10:00 Ukončení 1. části
04:18 GÓL Výběr HK+PA WU17! 1:0
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil #5 Veronika Kyšková bez asistence (1:0)