(Besta)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:4
branky: 45. Jan Natov, 56. Jan Natov, 60. Martin Tokoš - 15. Marek Bräuer, 43. Jiří Besta, 48. Lukáš Hájek, 60. Marek Bräuer; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 8546; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 13 - Lukáš Souček 15; po třetinách: 0:1, 0:0, 3:3
70:00 Střely celkem: Boleslav 18 - Vítkovice 17.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jana Pazdery(2.část): Oba týmy měli spoustu příležitosti ke skórování, ale nedokázali své šance proměnit díky výborným výkonům brankářů, nakonec zvládli tyto situace vyřešit o jednou lépe Vítkovice a díky tomu vyhráli. Prohra nás mrzí, ale i přes ni chci pochválit hráče za výbornou sezónu a poděkovat naším fanouškům za to, že nás přijeli přes celou republiku podpořit.
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Pavla Bruse: Titul
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jana Pazdery(1.část): První třetinu jsme nebyli v útočném pásmu tak aktivní jako ty zbývající dvě. Díky tomu Vítkovice poskočili do jednobrankového vedení a mohli tak vycházet ze zajištěné obrany a hrát na brejky.
60:00 Střely ve 3. třetině: Boleslav 8 - Vítkovice 6.
59:59 Letošními mistry se stávají Vítkovice.
59:52 GÓL Technology Florbal MB! 3:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #40 Jiří Curney (3:4)
59:52 Drama ke konci, Boleslav opět snižuje.
59:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #88 Jiří Besta (2:4)
59:41 Bräuer přidává gól do prázdné brány.
58:48 Boleslav jde do 6
57:22 Boleslav šla 2 na 1, Tokoš střílí, gólman hostů vyráží.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:35 GÓL Technology Florbal MB! 2:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (2:3)
54:06 Boleslav se asi necelou minutu držela na půlce hostů, kde měla nějaké střely, které byly zblokované hostující obranou.
52:40 Dnešní utkání sleduje 8546 diváků.
51:15 Boleslav se teď zuby nehty drží na útočné polovině.
49:35 Šebesta zablokoval střelu Krzyžanka.
47:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #31 Josef Rýpar (1:3)
47:34 Rýpar poslal z půlky nahrávku na Hájka, který střelou na vzdálenější tyč trefuje.
44:47 GÓL Technology Florbal MB! 1:2
44:47 Curney to poslal na Natova, který si s balonkem vyjel za branku odkud poslal balón před bránu, kde se balónek odrazil od ruky Součka do brány.
43:19 Rozehrávka Boleslavi před velkým brankovištěm Vítkovic, Natov pouze do obrany.
42:58 Hájek dostal nahrávku před bránu, ale přestřelil.
42:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #71 Jan Jastřembský (0:2)
42:29 Jastřembský nahrál Bestovi, který přesnou střelou k tyči zvyšuje.
40:01 Úvodní buly pro Boleslav.
40:00 Střely ve 2. třetině: Boleslav 6 - Vítkovice 4.
39:09 Řehoř na poprvé do hokejky hostující obrany, na podruhé už do Součka.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:05 Střelu Grubera s přehledem chytá Souček.
36:03 Tomašíkovu střelu Souček zachytil téměř na brankové čáře.
35:13 Vítkovice šli 3 na 1, ale beze změny skóre.
34:15 Rozehrávka hostů těsně za půlkou domácích, Hájek střílí, Bauer vyráží.
32:51 Nyní jsou více na míčku Vítkovice.
30:23 Power break, rozehrávka tentokrát pro Vítkovice.
27:59 Řezanina do Bauera, vzápětí na druhé straně Tokoš do Součka.
27:27 Krzyžankova střela těsně minula Součkovo břevno.
26:19 Pluhař, poté střela Grubera, ale pořád bez gólu.
25:26 Rozehrávka Vítkovice asi dva metry před velkým brankovištěm domácích. Následná střela pouze do obrany domácích.
22:02 Boleslav je více na míčku něž Vítkovice.
20:01 Úvodní buly pro Boleslav.
20:00 Střely v 1. třetině: Boleslav 4 - Vítkovice 7.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:54 Hraje se nahoru dolů.
14:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #44 Lukáš Hájek (0:1)
14:58 Bräuer z levého křídla na Hájka, kterého neskutečně vychytal Bauer, následná dorážka Bräuera je gólová.
14:15 Krzyžanek vedle brány hostů.
13:44 Chroust Tomáš z levého křídla pouze do Součka.
10:27 Power break, rozehrávka pro Mladou Boleslav.
09:53 Bräuerovu střelu z půlky Bauer pouze vyráží nohou.
08:04 Rýpar na půlce vzal balónek Pluhařovi a následně vyvezl balón za branku domácích, kde vybojoval faul.
05:50 Chroust Tomáš to zkoušel bekhendem, ale střela míří hodně mimo.
03:48 Bína v sám na Součka, ale bránu netrefuje.
02:55 První střele tohoto zápasu, Besta pouze do středu Bauera.
01:45 Buly na půlce, jelikož se hrálo s promáčknutým balónkem, jinak zatím nic.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u dnešního online přenosu z OSTRAVAR ARÉNY.