58
  • 58 57:00
    Děčín

FBC DDM Kati Kadaň - DDM SANEXCZ Děčín IV 9:7
branky: 10. Aleš Limberg, 11. Lukáš Pardubský, 11. Martin Žemlička, 12. Vilém Vopelák, 16. Miroslav Hanzlíček, 18. Vilém Vopelák, 32. Erik Štěrba, 45. Petr Chládek, 56. Aleš Limberg - 26. David Matza, 30. Jan Fidler, 34. Zdeněk Vážný, 39. Vojtěch Klein, 42. Tomáš Huslička, 49. Jan Fidler, 55. Jakub Věchet; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 187; zásahy brankářů: Robin Ciota 23 - Petr Miško 28; po třetinách: 6:0, 1:4, 2:3
60:00 Komentář hostů Štěpánka: Máme po sezóně, všem zúčastněným děkuji za celou sezónu. V posledním zápase se nám výrazně nepovedla první třetina. Nesložili jsme zbraně a ukázali, že máme velkou vnitřní sílu. Dnešní zápas na skóre vyhrála Kadan, gratulujeme. Pro mě jsou vítězové kluci za zbytek zápasu co předvedli. Tečku na zápase vidím u domácích fanoušků, který celý zápas neslušně křičeli na hráče. Naše hráče chválim, že nereagovali.
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: Dnes jsme vyhráli první třetinu, což byl odraz konečného výsledku a jinak klasická Kadaň, zkoušíme co divácké srdíčko vydrží. Strašně děkujeme divákům a Romanovi Muchnovi, vedoucímu naší haly, je nejlepší. Mír a lásku
59:59 Střely celkem: Kadaň - 37, Děčín - 30
59:59 Střely ve 3. třetině: Kadaň - 12, Děčín - 13
59:45 Ať se stane cokoliv, tohle Děčín nestihne.
59:40 Další sekera do Cioty.
59:11 Kadaň na balonu, Miško v bráně.
58:40 Děčín opět v 6.
57:28 Atmosféra by se tu dala krájet.
57:00 Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
56:44 Děčínští fanoušci tu nadávají na každý výrok rozhodčích.
56:04 Chládek si v pohodě projel celé hřiště a následně se nechal faulovat.
55:48 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #10 Aleš Limberg, asistoval #23 Martin Žemlička (9:7)
55:33 Miško vychytal Hanzlíčka a celá děčínská střídačka nadskočila radostí.
54:59 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 8:7
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #10 Jakub Věchet, asistoval #13 Martin Žáček (8:7)
54:59 Zbytečně ztracený balon a Ciota si nepohlídal svou mezírku mezi nohami.
54:23 Ciota chytá.
53:00 Šulc opět trefuje prvního hráče před sebou.
51:11 Klein začíná Kadaňským nesportovně narušovat hru.
49:46 Štěrba hrál balon, to že sebou vzal i Věcheta nikoho už nezajímá.
49:07 Miško se bohužel pro Kadaň rozchytal.
49:01 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #10 Aleš Limberg.
49:01 Ciotův výhoz našel až Vopeláka před bránou a toho Kužel složil k zemi.
48:16 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 8:6
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #13 Martin Žáček (8:6)
48:16 Pardubský se dostal na balon ale tak krátce, že rozhodčí hru nepřerušili, následně mu byl Žáčkem odebrán a Fidler vymetl pavučinku.
47:28 Rozhodčí mají vztyčenou paži a Děčín na balonku.
45:25 Štěrba doslova nagolfil Kleina, od něho se ozvalo pouze něžné AU.
44:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (8:5)
44:31 Chládek se otočil vystřelil a prostě to tam spadlo. Děčín má zase co dotahovat.
44:01 Vopelík minul.
43:15 Miškův dlouhý výhoz, ale pro Bořutu byl skákající balonek nezkrotitelný.
42:13 A už se konečně začalo hrát na plné obrátky.
41:29 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 7:5
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #48 Tomáš Huslička z trestného střílení (7:5)
41:29 Po faulu Štěrby tu máme nájezd.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
39:59 Střely ve druhé třetině: Kadaň: 9, Děčín: 13
39:35 Rozhodčí začali pískat došvihy a Děčínu se to opět nelíbí.
38:51 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 7:4
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #42 Vojtěch Klein, asistoval #4 Radek Kužel (7:4)
38:51 Kdyby Děčín míň kecal a více hrál, tak by možná dával více takovýchto gólů.
37:40 Kadaň si v klidu přihrává za brankou a Děčínu je to jedno.
36:19 Štěrba byl sám před bránou, ale trefil pouze Miška.
35:04 Dnešní utkání v kadaňské sportovní hale sleduje 187 úžasných diváku (ale ty bubny by mohli příště nechat doma).
33:36 Tak už i Pardubský obdržel došvih do obličeje.
33:07 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 7:3
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #11 Zdeněk Vážný, asistoval #42 Vojtěch Klein (7:3)
32:59 Petrášek předvedl kotoul vzad hodný gymnasty.
31:56 Kdyby Limbergova střela letěla jen o 5 centimetrů níže, tak tu máme další gól.
31:22 Vážný tentokrát do brány málem dostal Ciotovy ruce, ale rozhodčí mu to včas pískli.
31:00 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #10 Aleš Limberg (7:2)
31:00 Štěrba přehodil blok i Miška a Kadaň zase vede o 5 gólů.
30:33 Miško proti Plomerovi opět výborně.
29:54 Vážný zatlačil do brány jak domácího obránce, tak i Ciotu a ještě nadává na rozhodčí, že mu ten gól neuznali.
29:34 Vopelák po Ciotovo dlouhatánském výhozu trefuje jen horní tyčku.
29:16 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 6:2
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #4 Radek Kužel (6:2)
29:16 Děčín těží z nacvičené standartní situace.
29:13 Vyloučen hráč #8 Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
28:40 Vážný má dost šikovné ruce, z Kadaňských si udělal kuželky.
27:24 Vybíral míjí.
26:53 Ciota si pohlídal Kleinovu dlouhou střelu.
25:39 Děčín se dostal do nebezpečné šance, ale tu neproměnil.
25:00 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 6:1
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #13 Martin Žáček (6:1)
25:00 Že by se Děčín probral?
23:49 Nevěděla jsem, že mezi Kadaní a Děčínem stojí Národní divadlo. Klein to možná vzal přes Prahu.
22:20 Děčín začíná vysoko napadat, potřebuje hrát.
21:58 Neruda zblokoval Vopelákovu střelu, která by jinak šla do prázdné branky.
20:26 A opět závar před děčínskou bránou.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají domácí.
19:59 Střely Kadaň: 16, střely Děčín: 4
19:33 Při sledování kadaňských přihrávek si občas připadám jak na tenise, jen pár jich jde po zemi. Ale funguje to.
18:12 Štěrba jen o pár centimetrů sestřelil veverky nad brankou.
17:30 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #81 Vilém Vopelák, asistoval #10 Aleš Limberg (6:0)
17:30 Děčín vůbec neví, jak na Kadaň.
16:25 Miško si proti Žemličkovi zvedl sebevědomí krásným zákrokem.
15:32 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #8 Miroslav Hanzlíček, asistoval #88 Jan Odlas (5:0)
15:32 Balonek proskotačil pod rukou Miška a už je to pro Kadaň krásných 5:0.
14:42 Vopelák backhandem pouze do Miška.
13:31 Děčín se nedostává vůbec na balonek, a tak nemá šanci nic vytvořit.
11:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #81 Vilém Vopelák, asistoval #23 Martin Žemlička (4:0)
11:49 Je mi celkem líto Miška, sáhne si na balonek jen, když ho vytahuje z branky.
11:01 Děčín začíná být dost nevrlý, ono taky není divu, hned ze začátku prohrávat 0:3 je nic moc.
10:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #71 Erik Štěrba (3:0)
10:29 Třetí střela pořadí, třetí gól.
10:06 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #77 Michal Plomer (2:0)
10:06 Tak snad na dlouho..
09:31 Kadaň se dnes jako první ujímá vedení, otázka je na jak dlouho...
09:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #10 Aleš Limberg, asistoval #93 Miloš Šulc (1:0)
09:18 Děčín se hnal 2na1, ale Štěrba to velmi zkušeně vyřešil.
08:49 Utkání je velmi vypjaté.
08:03 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za držení
08:03 Vyloučen hráč #23 Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
08:03 Klein stáhl přes sebe Žemličku a půjdeme hrát 4na3.
07:30 Kadaň je jak vítr a Děčínští padají jak zralé hrušky z hrušně.
06:46 Vyloučen hráč #81 Vilém Vopelák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
06:45 Vopelák se svým statným tělem postavil proti Fidlerovi a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
05:22 Miško krásně vychytal Vopeláka.
04:52 I Ciota si připsal svůj první zákrok.
03:56 Šulc dohnal Kužela a v zápalu hry ho dokázal skolit k zemi i mu zout botu.
03:22 Vopelák střilel z vytočení, Miško chytá.
02:35 Odlas se krásně uvolnil s balonkem do středu, ale jeho následná přihrávka byla pro Hanzlíčka moc rychlá.
01:44 Všechny kadaňské přihrávky lítají vzduchem.
00:39 Šulc nebezpečně nahazoval na bránu, ale Štěrba poskakující balonek netrefil.
00:01 /vodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.