• 59 58:33
    2
    Petr TLAPA

VŠO FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:3
branky: 22. Petr Majer, 32. Daniel Eremiáš, 35. Matej Stopka, 41. Martin Fenik, 46. Petr Majer, 53. Ivan Pergler, 57. Ivan Pergler - 15. Matěj Čermák, 47. Lukáš Kašpar, 50. Matyáš Velc; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Karel Hodík 25 - Filip Čermák 36; po třetinách: 0:1, 3:0, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: “Víme co je potřeba udělat pro úspěch. Dnes jsme se dle toho chovali prakticky cele utkání a proto po právu získáváme 1.bod v sérii. Zítra budeme pracovat tak, abychom si splnili cíl pro tento víkend. Bylo to velice kvalitní utkání, zítra nás čeká jistě znovu náročná práce.”
60:00 Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Povedená první třetina, na kterou jsme bohužel nenavázali ve zbytku utkání. Zítra nás čeká druhý zápas série, na který se lépe připravíme. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00 střely ve 3.tř. 18:15, celkem 43:28
59:44 ale hosté bojují i v oslabení o sebevědomí do zítřejší odvety
58:55 po sekání P. Tlapy to vypadá na klidný závěr
58:33 Vyloučen hráč #25 Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
56:09 a dnes opět osvědčená spolupráce Majáka s Ivanem a domácí vedou již o 4
56:08 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Ivan Pergler, asistoval #84 Petr Majer (7:3)
54:37 Čermák zpátky v bráně a vytasil neskutečný zákrok proti Lebedovi
53:19 po neplánovaném timeoutu kvůli úpravě plochy jdou hosté do šesti
52:10 důležitý gól z pohledu domácích vstřelil od levého mantinelu Pergler,po přistrčení Majera
52:09 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 6:3
49:55 na druhé straně šance Majera a Maxy, Čermák zasahuje
49:03 s naskočením prvního domácího vyloučeného přeci jenom hosté skórují
49:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Matyáš Velc, asistoval #46 Vilém Kavan (5:3)
48:04 na trestné lavici nyní dva domácí hráči
47:27 Vyloučen hráč #30 Kryštof Valenta družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
47:01 Vyloučen hráč #26 Radim Slunečko družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
46:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #20 Lukáš Kašpar, asistoval #45 Jan Vochyán (5:2)
45:40 Derviš po obranném zákroku prošel přes tři protihráče a nahrál Majerovi
45:39 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
45:39 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #93 David Horký (5:1)
43:48 dva výborné pohotové zákroky Perglera v obraně drží domácím tříbrankový náskok
42:38 jedovatá střela Remeše, končí na nohách pozorného Hodíka
40:23 aby následná kombinace skončila za zády Čermáka, snový úvod třetího dějství pro domácí
40:22 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #77 Daniel Eremiáš (4:1)
34:39 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #61 Matej Stopka bez asistence (3:1)
34:10 Maják se nyní po ostrém zákroku ocitl na střídačce hostí, k podivení většiny osazenstva pokračujeme bez vyloučení
32:50 Hodík dlouhým výhozem bohužel nenašel Majera
31:45 po trochu nenápadné akci modrých přihrává Lebeda na Eremiho a domácí jdou poprvé do vedení
31:44 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #13 Jiří Lebeda (2:1)
31:11 po střele Koklara výborný zákrok Čermáka levou rukou
29:41 rozvážná rozehrávka Sparty nutí domácí k dlouhým střídáním
25:38 na hřišti se přitvrzuje
21:32 Pergler zachytil na vlastní polovině rozehrávku a citovkou vyslal Majera, který odčaroval Čermákovu branku
21:31 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #48 Ivan Pergler (1:1)
20:12 i hosté svoje oslabení ubránili
20:00 střely po 1. tř. 8:7
19:02 přesilovka Sparty je výrazně nebezpečnější než na druhé straně, ale gól stále nevidíme
18:10 Vyloučen hráč #42 Daniel Riley družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:00 střela Koklara, Čermák pozorný
14:55 skóre dnešního utkání otevírají hosté , kdy únik zakončil Matěj Čermák
14:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #47 Šimon Špaček (0:1)
11:00 celou přesilovku odehráli hosté se svou přesilovkovou formací, ale k vážnější šanci se nedostali
09:55 Sparta kombinuje v přesilovce, Strnad připisuje jeden zákrok za druhým
08:59 Vyloučen hráč #66 Ondřej Novotný družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
08:20 pokud má Sparta balónek volí pomalou rozehrávku, ve snaze nachytat domácí nepozorné
06:50 první zákrok připisuje i Hodík, střelu Velce vyráží maskou
05:23 druhá lajna domácích zapresovala a střela Perglera těsně vedle pravé tyčky Čermákovy branky
03:40 vidíme - stejně jako v posledním zápase - rozvážnou rozehrávku Sparty, kterou narušil Strnad
01:52 v úvodní šanci Majer, svoji střelu končí kotoulem, ale gól nevidíme
00:55 na hřišti druhé formace, úvod zápasu je opatrný
00:01 úvodní buly pro domácí
00:00 Dobrý den, vítám vás u prvního utkání osmifinále KB ligy juniorů z haly na Jižním městě, kde uvidíme pražské derby mezi týmy Chodova a Sparty