2:16
    Filip ANTEL
    (Ondrák)

Florbal Primátor Náchod - Bulldogs Brno 2:16
branky: 3. Filip Pajkrt, 45. Tomáš Poupa - 12. Radek Novotný, 12. Ondřej Tomík, 17. Jan Černovický, 28. Tibor Taibl, 32. Oliver Gold, 39. Radek Novotný, 43. Radek Novotný, 47. Oliver Gold, 49. Radek Novotný, 51. Rudolf Brucháček, 53. Tomáš Jedlička, 55. Filip Antel, 56. Oliver Gold, 58. Michal Rada, 58. Oliver Gold, 59. Filip Antel; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 27 - Jakub Flek 17, Jakub Vizina 2; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:10
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: 'Další těžké utkání, které odehrál náš tým. Skok z regionální soutěže kde jsme se potkávali s týmy nízké úrovně je velký. Kluci se ze soutěží perou statečně a každý zápas je mnohé naučí. Velmi si vážíme přístupu hráčů, kteří bojují za tým a za klub. Veříme, že tato cesta nám přinese úspěch, ne zítra ale v budoucnu. Taky moc děkujeme za podporu rodičům a fanouškům.'
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Kyzlinka: Předem děkuji domácím, že začátek utkání byl ve 20,00 i když hala byla volná minimálně už v 18,00. Celý zápas jsme hráli tak jak jsme si řekli a kontinuelně navyšovali skóre. Výsledek odpovídá tomu co se dělo na hřišti. Děkuji hráčům za výhru.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - 3:18
58:27 GÓL Bulldogs Brno! 2:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Filip Antel, asistoval #73 Jakub Ondrák (2:16)
57:55 GÓL Bulldogs Brno! 2:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #3 Oliver Gold, asistoval #16 Antonín Lavička (2:15)
57:00 GÓL Bulldogs Brno! 2:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #73 Jakub Ondrák (2:14)
55:22 GÓL Bulldogs Brno! 2:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #3 Oliver Gold, asistoval #90 Jan Kramář (2:13)
54:27 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Prouza družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
54:22 GÓL Bulldogs Brno! 2:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Filip Antel, asistoval #6 Dominik Sláma (2:12)
52:18 GÓL Bulldogs Brno! 2:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #6 Dominik Sláma (2:11)
52:00 Střídání brankáře. Nový brankář #48 Jakub Vizina družstva Bulldogs Brno
50:32 GÓL Bulldogs Brno! 2:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #72 Rudolf Brucháček, asistoval #2 Jan Černovický (2:10)
48:03 GÓL Bulldogs Brno! 2:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #68 Radek Novotný, asistoval #90 Jan Kramář (2:9)
46:58 GÓL Bulldogs Brno! 2:8
44:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #12 Daniel Kříž (2:7)
42:20 GÓL Bulldogs Brno! 1:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #68 Radek Novotný, asistoval #85 Michal Rada (1:7)
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - 6:13
38:02 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #68 Radek Novotný, asistoval #2 Jan Černovický (1:6)
34:07 Vyloučen hráč #15 Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
31:19 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #3 Oliver Gold, asistoval #89 Tomáš Jedlička (1:5)
30:45 Vyloučen hráč #2 Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
27:37 GÓL Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Tibor Taibl, asistoval #90 Jan Kramář (1:4)
20:00 Střely na branku v první třetině - 8:12.
16:30 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #2 Jan Černovický, asistoval #72 Rudolf Brucháček (1:3)
11:58 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #63 Ondřej Tomík, asistoval #3 Oliver Gold (1:2)
11:33 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
02:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #31 Filip Pajkrt, asistoval #13 Marek Svoboda (1:0)
01:59 Vyloučen hráč #72 Rudolf Brucháček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost