• 45 44:13
    4:7
    ()

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto 4:7
branky: 4. Marek Lamplot, 35. David Mlejnek, 41. Marek Lamplot, 43. Tomáš Boštík - 10. Jiří Unzeitig, 10. Lukáš Ivanjuk, 24. Jiří Unzeitig, 30. Petr Lesák, 41. Jiří Unzeitig, 43. Jiří Unzeitig, 45. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Motl; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Lubomír Stráník 13, Jan Kyselý 4 - Tomáš Vopršálek 18; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:3
44:52 Vyloučen hráč #15 Pavel Krejsa družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Jiří Unzeitig bez asistence (4:7)
44:09 Timeout FTC Vysoké Mýto
42:38 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 4:6
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #17 Tomáš Boštík, asistoval #9 René Hora (4:6)
42:38 Tomáš Boštík si napravuje reputaci velmi povedeným gólem do soupeřovy brány.
42:29 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Jiří Unzeitig, asistoval #15 Jan Vácha (3:6)
41:40 Naprostá tragédie ze strany Litomyšlského útočníka Tomáše Boštíka, jehož dorážecí šanci do prázdné branky opět poslal na prázdno.
41:00 Senzační akce z rukou Filipa Lněničky a Máry Lamplota.
40:47 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 3:5
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #47 Marek Lamplot, asistoval #60 Filip Lněnička (3:5)
40:32 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Jiří Unzeitig bez asistence (2:5)
40:02 Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
38:30 Litomyšl, opět kompletní, aktivně napadá a kombinačně přehrává soupeře.
36:30 Domácí tým se navzdory vlastnímu oslabení snaží velmi aktivně napadat soupeře.
35:30 Filip Lněnička byl vyloučen na dvě minuty za faul, který jsme mohly za celé utkání vidět už mnohokrát, ale rozhodčí se rozhodli ho nezapískat.
35:22 Vyloučen hráč #60 Filip Lněnička družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
34:16 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 2:4
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #13 David Mlejnek, asistoval #29 Daniel Novák (2:4)
34:16 Vynikající rozehrávka ze standartní situace kterou využil Litomyšlský obránce David Mlejnek a nekompromisně vstřelil góla.
33:00 Laxní a velmi 'opatrný' přístup rozhodčích hru velmi znesnadňuje a hra funguje téměř bez přerušení, nicméně souboje jsou velmi tvrdé.
31:30 Hra se teď rychle přelévá ze strany na stranu. Litomyšl tlačí na VM a pokouší se vstřelit branku.
30:30 Začátek poslední třetiny, Litomyšl vyměnila brankáře a bránu domácích teď střeží Jan Kyselý, další vynikající Litomyšlský gólman.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #68 Jan Kyselý družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
29:38 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Petr Lesák, asistoval #15 Jan Vácha (1:4)
29:34 Vyloučen hráč #15 Pavel Krejsa družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za vražení zády
28:30 Litomyšl v pěti hráčích. Pokus Tomáše Boštíka o vstřelení gólu byl hrubě přerušen soupeřovým obráncem. Rozhodčí opět nereagují.
26:40 Zápas začíná nabírat na hrubosti, bohužel mladí rozhodčí se neodvažují do hry více zasahovat a hrubé fauly často netrestají.
26:19 Vyloučen hráč #17 Tomáš Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za vražení zády
23:47 VM se zase vytrhlo z Litomyšlského sevření a po rychlé akci hosté vstřelili branku. První pokus jim ale senzačně překazil domácí gólman Luboš Stráník.
23:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Jiří Unzeitig, asistoval #3 Kryštof Šebetka (1:3)
22:40 Litomyšl drží míček u brány hostů, zatím ale téměř bez střeleckých pokusů.
19:00 Kluci předvádí dobrý výkon, na soupeře to ale zatím moc velký dojem neudělalo.
17:45 VM se uvolňuje z sevření a rychle atakuje domácí bránu, Luboš Stráník společně s obránci jim ale nic nedovolí.
17:00 Domácí drží VM na u jejich brány a snaží se kombinačně soupeře přehrát.
16:00 Litomyšl se po přestávce vrhá opět s plným nasazením na soupeřovu bránu a posílá na gólmana jednu střelu za druhou.
12:00 Hráči VM tlačí na Litomyšl a snaží se ji držet na soupeřově obranné polovině.
10:00 VM teď dvakrát využilo chyb domácích hráčů a povedlo se mu vstřelit dvě rychlé branky. Útočníci Litomyšle lehce propadávají a dávají prostor soupeři.
09:28 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #13 Lukáš Ivanjuk, asistoval #11 Ondřej Stoklasa (1:2)
09:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Jiří Unzeitig, asistoval #8 Petr Lesák (1:1)
07:20 Gólmanská jednička Luboš Stráník znovu předvádí úžasný zákrok.
06:00 Další efektivní zákrok domácího gólmana Luboše Stráníka. Vysoké Mýto zatím nedokázalo pořádně vystřelit.
04:00 Nebezpečnou akci ze strany hostů zkušeně vyrušil skvělý gólman Litomyšle Luboš Stráník.
03:05 Rychlá kombinační akce a střelba z první od nejlepšího hráče tabulky Máry Lamplota, kterému nahrával Tomáš Boštík.
03:04 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #47 Marek Lamplot, asistoval #17 Tomáš Boštík (1:0)
02:00 Gólové konto je zatím stále zamčené. Litomyšl velmi pěkně a bez větších chyb atakuje soupeře a snaží se získat silnější pozici ke střelbě.
01:00 Utkání které může rozhodnout o vítězi 2.ligy juniorů skupiny 4. Domácí Litomyšl se vrhá aktivně na Vysoké Mýto a snaží se rychle vstřelit branku.