6:2
    Kateřina POLÁČKOVÁ
    (Bašová)

FBC Dobruška - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:2
branky: 12. Diana Peterová, 12. Michaela Ulbrichová, 15. Karolína Flídrová, 51. Diana Peterová, 57. Karolína Flídrová, 59. Kateřina Poláčková - 30. Petra Prouzová, 37. Eva Tichá; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Ondřej Vašátko; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 9 - Barbora Sadílková 45; po třetinách: 3:0, 0:2, 3:0
60:00 Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas nezačal zle, ale ztroskotali jsme na postaveném betonu, který si na nás soupeř připravil. Ve druhé třetině nám chybělo i nasazení a zápas se zdál jako drama. Ve třetí části jsme zase zapnuli a rozhodli zápas. Díky za zápas a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenérky hostí Nikoly Provazníkové: Dnešní výkon byl jednoznačně nejlepší za tuto sezonu. Výsledek mohl být. Naše chyby ale byly potrestány. Škoda naši koncovky. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do play off.
58:38 GÓL FBC Dobruška! 6:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #12 Magdaléna Bašová (6:2)
56:08 GÓL FBC Dobruška! 5:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Karolína Flídrová, asistoval #4 Patricie Březovská (5:2)
50:29 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #27 Nikola Andršová (4:2)
36:39 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Eva Tichá bez asistence (3:2)
29:02 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Petra Prouzová z trestného střílení (3:1)
14:10 GÓL FBC Dobruška! 3:0
11:32 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #49 Michaela Ulbrichová bez asistence (2:0)
11:02 GÓL FBC Dobruška! 1:0
06:33 Vyloučen hráč #3 Eva Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání