(Šatníková)
  • 57 56:43
    Světlá n/S

FTC Vysoké Mýto - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:4
branky: 7. Tereza Češková, 28. Barbora Zahradníková, 29. Lucie Buvalová, 46. Barbora Zahradníková, 48. Barbora Zahradníková, 57. Tereza Češková - 28. Andrea Doležalová, 33. Andrea Doležalová, 33. Aneta Tichá, 48. Andrea Doležalová; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 21 - Adéla Sadílková 24; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:1
59:59 komentář trenéra domácích Aleše Dejdar: Strašně důležité body, hra určitě neodpovídala našim představám, ale výsledek se počítá.Děkujeme soupeři za zápas
59:59 komentář hostí: I přes malý počet hráček jsme soupeřkám nedaly zápas zadarmo. Škoda neproměněných šancí z naši strany, které nás stály minimálně remízu. Soupeřkám děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
59:30 Hra je pozastavena, kvůli zranění hráčky na straně hostů.
59:25 Domácí se pokoušejí zvýšit skóre, několika nezdařelými pokusy.
56:43 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
56:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Tereza Češková, asistoval #17 Zuzana Šatníková (6:4)
56:43 Hráčky domácích dávají důležitý gól, před koncem utkání.
47:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Barbora Zahradníková, asistoval #12 Andrea Šedová (5:4)
47:43 Brzký gól po dorovnání hostů dostává Vysoké Mýto zpět do vedení.
47:22 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová bez asistence (4:4)
47:22 Střela, tyčka, tyčka, trocha štěstí a je to gól pro hosty.
45:27 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Barbora Zahradníková, asistoval #38 Kristýna Minářová (4:3)
44:55 Zazněla tyčka, na straně domácích.
43:50 Vyrovnaný zápas přidává na tempu hraje se o důležité body do tabulky.
39:59 Hra se odehrává z větší části na hrací ploše hostů, kteří jsou sužovány častými nájezdy Kláry Minářové a častým nahazováním na branku.
38:05 Krásné akce domácích, avšak neproměněné.
36:49 Domácí jsou aktivnější na míčku.
32:54 Hráčky hostů dorovnávají, tempo hry se zvyšuje.
32:48 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #21 Aneta Tichá, asistoval #13 Tereza Kautská (3:3)
32:13 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #20 Kateřina Poláková (3:2)
28:08 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Lucie Buvalová, asistoval #18 Klára Minářová (3:1)
28:08 Krátce poté, co hosté dávají svoji první branku následovala krásná individuální akce hráčky s číslem 18 zakončená přihrávkou své spoluhráčce, která zakončila akci gólem.
27:57 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #17 Nikola Provazníková (2:1)
27:40 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
27:12 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Barbora Zahradníková, asistoval #68 Eva Juříková (2:0)
25:58 Zápas zatím není vyhrocený, jedná se spíše o 'rekreační poklidný zápas'.
22:47 Druhá neúspěšná přesilová hra na straně hostů.
20:45 Vyloučen hráč #12 Andrea Šedová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
14:35 Domácí zvládají své první oslabení, bez inkasovaného gólu.
12:27 Hráčky hostů dostávají šanci dorovnat domácí přesilovou hrou.
12:24 Vyloučen hráč #3 Lucie Buvalová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
08:30 Hra je zatím velice vyrovnaná.
06:53 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Tereza Češková, asistoval #23 Lucie Prokešová (1:0)
03:02 Hosté zatím aktivnější.