6:3
    Martin ČERMÁK
    ()

FBC Liberec - FbC Plzeň 6:3
branky: 12. Vojtěch Wiener, 40. Tomáš Ballaty, 52. Lukáš Lhota, 52. Šimon Stránský, 57. Tomáš Pšenička, 60. Martin Čermák - 13. Radim Titl, 49. Tomáš Holeček, 56. Martin Beneš; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Král 14 - Martin Bezděk 26; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích P. Saláta: Dnes to byla hra na obléhání. Hosté přijeli s velmi urputnou obranou a nám tato hra opravdu nevoněla. Dlouho jsme se nedostávali do střeleckých příležitostí. Třetí už soupeři došli síly a my jsme mohli skórovat. Děkuji celému týmu za trpělivý výkon a soupeři za fér výkon.
60:00 Komentář trenéra hostí V. Michálka: Dnes rozhodlo neproměňování gólových šancí. Navíc máme několik marodů, kteří chyběli. Konec byl už vabank. Tudíž máme zase podněty k práci v tréninku. Děkuji soupeři a divákům za utkání.
60:00 Nejlepší hráči: Liberec: Jaroš Jakub ; Plzeň: Beneš Martin
60:00 Střely celkem: Liberec: 31 ; Plzeň: 17
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 10 ; Plzeň: 6
59:25 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Martin Čermák bez asistence (6:3)
58:56 Hosté zkouší hru v šesti.
58:55 Timeout FbC Plzeň
57:42 Vyloučen hráč #31 Tomáš Pšenička družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
57:20 Právě probíhá odložené vyloučení Liberce.
56:09 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Tomáš Pšenička, asistoval #8 Šimon Stránský (5:3)
56:09 Skvělá nahrávka před bránu, byla zakončena gólem.
55:21 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #21 Filip Nový (4:3)
54:15 Malý zkouší střelu ze středu, ale střílí pouze do libereckého bloku.
51:35 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #31 Tomáš Pšenička (4:2)
51:35 Stránský navyšuje skóre gólem do poloodkryté brány.
51:07 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Lukáš Lhota, asistoval #11 Jakub Jaroš (3:2)
51:07 Samostatný únik Lhoty s následnou kličkou byl úspěšně proměněn.
50:38 Právě probíhá ošetření hostujícího gólmana, protože byl seknut přes prsty.
49:48 Čermákovu střelu zablokoval Beneš.
48:46 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Tomáš Holeček, asistoval #91 Martin Beneš (2:2)
46:26 Ballatyho střela z poloviny hřiště přistála na tyčce a od tyčky se míček rozskákal na brankové čáře.
45:16 Lhota přečetl rozehru hostů, dokázal vystřelit, ale bohužel střílí do hostujícího gólmana.
44:15 Liberec je stále na míčku.
41:13 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
40:01 Buly třetí třetiny tentokrát vyhrál domácí Liberec.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec 10 - Plzeň 7.
39:06 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Tomáš Ballaty, asistoval #11 Jakub Jaroš (2:1)
39:06 Ballaty po zemi propálil všechno, co mu stálo v cestě
39:02 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39 Trčka ze středu míjí o pár centimetrů bránu.
37:02 Stránský ze středu trefuje tyč!
35:03 Nový na konci přesilové hry vystřelil z poloviny, Král se střelou neměl nejmenší problém.
34:04 Hostující tým zatím v přesilové hře nic nepředvedl.
33:05 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
31:28 Sedláček předvedl pohlednou kličku, poté nahrál na Wienera, který vystřelil pouze do připraveného gólmana.
29:58 Hostující hráč vyráží střelu Ballatyho mimo hřiště.
28:14 Liberec to na hostujícího gólmana zkouší ze všech stran, ten je však úspěšný.
27:06 Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
26:45 Stránský pěkně našel Čermáka na druhé straně, ten však bránu míjí.
23:08 Trčka tahanou střelou prověřil hostujícího gólmana.
22:09 Samostatný únik na Krále, Král si se střelou v pohodě poradil.
20:01 Buly druhé třetiny opět vyhrála Plzeň.
20:00 Střely po první třetině: Liberec 11 - Plzeň 4.
19:03 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:38 Pšenička zakončoval do prázdné brány, ale hostující gólman vytáhl neuvěřitelný zákrok.
17:35 Hostující hráč s číslem 91 vystřelil pouze do boční sítě.
14:10 První lajna domácí opět uzamkla hostující tým, chybělo však přesné zakončení.
12:55 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #9 Radim Titl, asistoval #37 Matěj Šebek (1:1)
11:26 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #44 Ondřej Horažďovský.
11:07 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #80 Daniel Sedláček (1:0)
11:07 Krásná akce Wienera se Sedláčekem, která skončila za zády hostujícího gólmana.
08:28 Domácí tým teď drží hosty na jejich obranné polovině.
07:02 Ballaty teď krásně našel Šorma před bránou, tomu se však míček zamotal mezi nohy.
05:32 Utkání je zatím velmi vyrovnané. Míček lítá ze shora dolů.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.