44
  • 44 43:34
    HAGA

FbC Sokol Předměřice n/L - HAGA Ladies Pardubice 4:2
branky: 2. Klára Zichová, 16. Eva Chocholoušová, 27. Nikola Žarnovská, 38. Eva Chocholoušová - 22. Kateřina Krátká, 29. Kateřina Pešková; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Karel Zachariáš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hana Ryšavá 23 - Jitka Prokšová 24; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:0
44:59 Počet střel ve 3. třetině: Pardubice: Předměřice 6:4
44:45 Pardubice hráli posledních pár chvil bez brankáře, ale Předměřice nebyly schopné prázdnou bránu trefit.
43:34 Timeout HAGA Ladies Pardubice
43:25 Hra je velice vyhrocená, oba týmy si oplácejí fauly, které nebyli zatím potrestány vyloučením.
42:42 Pardubice hrají v plném počtu. Předměřice svojí přesilovou hru nevyužily.
40:42 Vyloučen hráč #23 Kateřina Pešková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za hrubost
38:52 Hráčka z Pardubic s číslem 6 končí za mantinelem, ale na střídačku odchází po svých. Rozehrávka z rohu pro Pardubice.
37:52 Vyhrocený souboj u mantinelu končí rozehrávkou Předměřic, které dávají následně gól a zvyšují skóre na 4:2.
37:38 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #6 Eva Chocholoušová, asistoval #2 Klára Zichová (4:2)
36:10 Pardubice rozehrávají na obrané půlce Předměřic, ale střela jde mimo bránu.
29:59 Střely v druhé části: Předměřice: Pardubice 11:13
28:05 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 3:2
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Pešková, asistoval #72 Jitka Prokšová (3:2)
26:18 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #88 Nikola Žarnovská, asistoval #6 Eva Chocholoušová (3:1)
21:20 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #7 Kateřina Krátká, asistoval #23 Kateřina Pešková (2:1)
21:20 Ze situace 1 na 0 už to konečně dopadlo.
15:53 Pardubice se snaží vyrovnat, bohužel bez výsledku.
15:41 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #6 Eva Chocholoušová bez asistence (2:0)
15:11 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Předměřice.
14:59 Střeli v první střetině: Předměřice: Pardubice 11:8
14:25 Velice zdařilá akce Pardubic skončila lépe pro Předměřice.
10:39 Předměřice mají sice navrch, ale neproměňují šance, které by mohly skončit gólem.
09:43 Haga rozehrává na obranné polovině Předměřic, míček končí v boční síťce, kde už se o něj postarala Ryšavá.
05:06 Pardubice se derou do útoku, ale nepodařilo se jim zakončit. U míčku jsou znovu Předměřice.
04:25 Předměřice kontrolují hru a Haga se snaží ubránit dalšímu gólu.
01:08 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #2 Klára Zichová, asistoval #6 Eva Chocholoušová (1:0)