44
  • 44 43:37
    HAGA

HAGA Ladies Pardubice - IBK Hradec Králové B 7:6
branky: 24. Klára Pannová, 25. Veronika Lacioková, 25. Kateřina Pešková, 29. Jana Chabadová, 38. Aneta Johnová, 39. Kateřina Krátká, 43. Anna Kunčíková - 3. Kateřina Klapková, 4. Pavla Kunová, 30. Kateřina Klapková, 32. Lenka Karalová, 33. Kateřina Klapková, 42. Tereza Černohousová; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Karel Zachariáš; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michaela Janovská 23 - Nikola Plachetková 16; po třetinách: 0:2, 4:1, 3:3
44:59 Střely na branku ve III.třetině Haga 8 - IBK 9.
43:37 Timeout HAGA Ladies Pardubice
42:32 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 7:6
Vlastní branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #78 Anna Kunčíková (7:6)
41:20 GÓL IBK Hradec Králové B! 6:6
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #64 Tereza Černohousová, asistoval #25 Kristýna Rejmanová (6:6)
40:26 Vyloučen hráč #3 Lenka Kubaštová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za hra bez florbalky
38:12 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 6:5
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #7 Kateřina Krátká, asistoval #23 Kateřina Pešková (6:5)
37:12 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 5:5
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #9 Aneta Johnová, asistoval #10 Klára Pannová (5:5)
32:22 GÓL IBK Hradec Králové B! 4:5
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #63 Kateřina Klapková, asistoval #9 Michaela Hladíková (4:5)
31:34 GÓL IBK Hradec Králové B! 4:4
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #15 Lenka Karalová, asistoval #80 Pavla Soukupová (4:4)
31:34 Umístěnou střelou srovnává skore Lenka Karalová.
29:59 Střely na branku ve II.třetině Haga 9 - IBK 9.
29:40 Teď se nám branky rozjely.
29:12 GÓL IBK Hradec Králové B! 4:3
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #63 Kateřina Klapková, asistoval #38 Denisa Kuličková (4:3)
28:26 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 4:2
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #16 Jana Chabadová, asistoval #7 Kateřina Krátká (4:2)
24:37 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 3:2
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Pešková bez asistence (3:2)
24:37 A hned vzápětí Haga další přesnou střelou otáčí skore zápasu na svou stranu.
24:05 Po dvou přesných střelách máme srovnáno.
24:04 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 2:2
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #11 Veronika Lacioková, asistoval #55 Dana Zajíčková (2:2)
23:55 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:2
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #10 Klára Pannová, asistoval #16 Jana Chabadová (1:2)
23:10 Pája Macháčková se snažila vyvézt míček před branku Hagy, obrana jí zablokovala.
22:28 Timeout IBK Hradec Králové B
22:20 Haga je stále o trochu aktivnějším týmem.
19:52 Vyloučen hráč #6 Karolína Boleslavová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
14:59 Střely na branku v I.třetině Haga 6 - IBK 11.
12:20 Haga je v posledním minutách více nebezpečnější.
08:40 Hra se nám lehce přitvrzuje a přichází i střely na branku. Ale slovy klasika, hraje se nahoru a dolů.
04:00 Po úvodní hře převážně na půlce hřiště se IBK prosazuje hned prvními střelami na branku HAgy.
03:44 GÓL IBK Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #24 Pavla Kunová bez asistence (0:2)
02:40 GÓL IBK Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #63 Kateřina Klapková, asistoval #83 Kateřina Koucká (0:1)
00:01 Úvodní vhazování vyhrálo IBK.