• 59 58:13
    3:9
    (Červenka)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Zlín Lions 3:9
branky: 11. Lukáš Pindur, 20. Tomáš Tobola, 32. Filip Matějka - 16. Jakub Žáček, 18. Michal Kořený, 20. Michal Baroň, 22. Michal Baroň, 37. Marek Míček, 38. Vlastimil Červenka, 41. Filip Horník, 41. Marek Dohnal, 59. Jakub Vořechovský; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 31 - Michal Varnavčin 40; po třetinách: 2:3, 1:3, 0:3
60:00 Komentář trenéra domácích, Tomáše Vežranovského: Ačkoliv tomu výsledek neodpovídá, sehráli jsme se Zlínem vyrovnané utkání, o tom vypovídá i počet střel na bránu Zlína. Zlín měl o něco málo lepší pohyb a o dost lepší produktivitu, proto si dnes 3 body zasloužil. Děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů, Miroslava Kořénka: Dneska se nám dařilo, mladí kluci byli hodně běhaví. Prolomili jsme smůlu a jsme rádi za 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za atmosféru.
60:00 Ve třetí třetině byl poměr střel na bránu 15:12.
58:13 GÓL Zlín Lions! 3:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #89 Jakub Vořechovský, asistoval #6 Vlastimil Červenka (3:9)
57:58 Hosté hrají v plném počtu.
56:35 Frýdek v neuvěřitelné šanci, ale ani tentokrát se nepodařilo míček protlačit za brankáře. A viditelně je to znervóznilo.
55:58 Vyloučen hráč #89 Jakub Vořechovský družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
55:53 Březina si došel pro faul.
52:37 Zlín si hraje svoji hru a Frýdek se trápí.
51:19 Matějkova dělovka a brankář opět připraven.
49:01 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
47:43 Hosté hrají v plném počtu.
47:28 Pěkná střela k tyči v podání Vežranovského.
46:35 Juroš zkouší střelu, ale trefuje brankáře.
45:43 Vyloučen hráč #91 Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou
45:37 Vyloučen hráč #90 František Svitálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
45:03 Domácí jsou v plném počtu.
43:03 Vyloučen hráč #44 Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za vysoká florbalka
42:52 Pěkná střela Matějky. Varnavčin míček na poslední chvíli vyrazil nad bránu.
41:55 Zlín se nikam nehrne a drží míček co to jde za bránou.
40:50 GÓL Zlín Lions! 3:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #91 Marek Dohnal bez asistence (3:8)
40:45 GÓL Zlín Lions! 3:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník, asistoval #74 Michal Baroň (3:7)
40:05 Pár sekund po hvizdu a Zlín málem vstřelil gól.
40:00 V druhé třetině byl poměr střel na bránu 15:14.
39:12 Vežranovský to zkusil sám, ale neprostřelil obranu.
37:56 Mela před Zlínskou brankou, ale ani tentokrát gól nepadl.
37:03 GÓL Zlín Lions! 3:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #6 Vlastimil Červenka bez asistence (3:6)
36:05 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Marek Míček, asistoval #6 Vlastimil Červenka (3:5)
34:10 Vořechovský v obrovské šanci sám před branou, ale nepřekonal Piška.
33:37 Hosté opět aktivnější. U všech míčků jsou první a nedělají zbytečné chyby.
31:16 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #17 Martin Juroš (3:4)
30:57 Domácí jsou v plném počtu.
29:50 Hosté mají přesilovku zatím rozehranou pěkně. Drží se na míčku a hledají prostor ke střele.
28:57 Vyloučen hráč #18 Jan Lojkásek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
28:04 Zlín tlačí a Frýdek se nemůže vymanit z obrany.
27:18 Domácí zpomalují hru, prostřídají a pak vyrazí do útoku.
25:39 Po špatné rozehrávce se ke střele dostal Gamrot, ale mířil mimo.
23:57 Frýdek teď působí trochu zmateně. Když se dostanou k míčku, tak neví co s ním a brzy jej zase ztratí.
23:10 Zlín hraje od zadu a než aby ztratili míček, tak jej raději zase vrátí zpět na obránce.
21:57 GÓL Zlín Lions! 2:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň bez asistence (2:4)
20:00 V první třetině byl poměr střel na bránu 13:14.
19:36 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #6 Vlastimil Červenka (2:3)
19:00 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #24 Tomáš Tobola, asistoval #18 Jan Lojkásek (2:2)
17:44 Teď se Frýdek hodně snažil dostat míček za brankovou čáru, ale brankář jej zalehl a nedovolil skórovat.
17:13 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #4 Michal Kořený bez asistence (1:2)
15:09 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Jakub Žáček, asistoval #4 Michal Kořený (1:1)
14:34 Frýdek hraje na 2 lajny, kvůli ošetření zraněného Fojtíka.
13:40 Domácí mají ze hry více a je pěkné sledovat jejich akce v útoku.
11:25 Frýdek zrychlil hru a pokud to vydrží, tak by mohli ještě nějaký gól přidat.
10:38 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:0
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #33 Lukáš Pindur, asistoval #26 Radim Klimecký (1:0)
08:15 Klimecký sám před branou se snažil vystřelit z první nahozený míček, ale netrefil se a pak už jej zpracoval golman.
06:57 Hosté hrají v plném počtu.
06:26 Gamrot má volný prostor uprostřed a střílí, ale míček letí kousek od pravé tyče.
04:57 Vyloučen hráč #26 Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:37 Do slušné šance se před bránou dostal Žáček, ale bránu netrefil.
02:36 První zákroky brankářů na obou stranách. Nebylo to nic těžkého, ale na rozhýbání dobré.
01:01 První minuta se hrála spíše na polovině domácích, ale i tak zatím bez gólové šance.