()
  • 60 59:00
    Horní Suchá

FBK Spartak Hluk - FbK Horní Suchá 8:5
branky: 9. Martin Tuhý, 19. Martin Tuhý, 20. Tomáš Olbert, 25. Tomáš Olbert, 28. Tomáš Olbert, 40. Tomáš Olbert, 56. Martin Tuhý, 58. Vojtěch Duda - 15. Daniel Tychtl, 36. Václav Večeřa, 43. Daniel Tychtl, 51. Tomasz Cielecki, 60. Marián Kloza; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:6; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Richard Podškubka 23 - Daniel Fukala 27; po třetinách: 3:1, 3:1, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes nám sedělo na tribuně 82 kanadských bodů. Přesto jsme svoji porci vsítěných branek téměř zase naplnili. Chvílemi bylo utkání zbytečně agresivní. Děkuji soupeřům, divákům a holkám na stolku.
60:00 Moc jsem nepochopil dnešní pravidla tohoto sportu, ale to samozřejmě výhru nezajistilo. Vítězství by nám ve hře do playdown nepomohlo, ale potřebovali jsme ho kvůli sebedůvěře. Děkujeme soupeřům, rozhodčím, divákům a časomíře (také mamince, babičcce a mé dceři, která sleduje online.) část 2
60:00 Komentář trenéra hostů: Zápas hraný v solidním tempu s maximalní efektivitou domácího týmu. Podpořený výkonem svého gólmana. Od nás bohužel opět střelecká nemohoucnost a těžké se prosadit.(část 1)
60:00 Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášeni: Daniel Tychtl a Martin Tuhý.
59:59 Střely ve třetí třetině: domácí 10 - hosté 10
59:40 Hosté hrají bez brankáře.
59:00 Timeout FbK Horní Suchá
59:00 GÓL FbK Horní Suchá! 8:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #5 Marián Kloza bez asistence (8:5)
57:24 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #23 Tomáš Olbert (8:4)
57:01 Vlachopulos lehce zamotaný před bránou jako řecký gyros v tortille.
56:32 Duda krásně přihrává Olbertovi, ten byl zablokován obráncem hostů.
55:30 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #53 Pavel Krchňáček (7:4)
54:54 Hensler trefuje tyčku.
54:40 Olbert - Duda - Cileček měli asi 4 šance na branku, ani jeden nevsítil.
53:20 Cielecki před brankou nedůražně střílí a míček pomalu míří do rohu hřiště.
52:46 Duda sřílí vedle po krásné náhře od Hubáčka.
51:53 Hra se přelévá nahoru - dolu.
50:12 GÓL FbK Horní Suchá! 6:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomasz Cielecki, asistoval #99 Lukáš Kraina (6:4)
49:41 Vyloučen hráč #9 Martin Czyž družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování florbalky
48:17 Krajina si nahrál sám s sebou za zády. Fintička sice hezka, ale bez zakončení.
47:12 Vyloučen hráč #88 Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání
45:22 Vyloučen hráč #21 Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
45:22 Po minutě hry 6 na 5, kdy domácí hráli v přesílení díky odloženému vyloučení byl Vlachopulos v obrovské šanci, když sám běžel na branku. Netrefil a celá hala burácela jéééé.
42:48 Míček se štěstím letěl za Podškubkou do rohu hřiště.
42:22 GÓL FbK Horní Suchá! 6:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #99 Lukáš Kraina (6:3)
42:22 Jak už to bývá - nedáš, dostaneš.
41:59 Duda - Olbert v akci, Olbert trefuje ale gólmanovu masku.
41:57 Podškubka opět zachraňuje svým zákrokem.
41:32 Přišel čas i na veterány - Vlachopulos je na hřišti po karambolu Zatloukala.
41:16 Hosté zatím zaznamenali pouze jednu střelu v přesilovce.
39:59 Střely ve druhé třetině: domácí 11: hosté 13
39:49 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry
39:44 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #7 Vojtěch Duda (6:2)
39:03 Styl hry hostů se nezměnil, stále vsázejí na dlouhé balónky .
37:49 Jílek krásným krosem přihrává Krchňáčkovi, který ale netrefuje branku
37:18 Žwak netrefuje skákající míček před Podškubkovou brankou.
36:15 Domácí zvolnili hru. Což je celkem škoda pro diváky, kterých sleduje dnešní utkání 49.
35:36 GÓL FbK Horní Suchá! 5:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #33 Vojtěch Kopia (5:2)
35:27 Kloza v šanci - sám proti brankaři střílí lehce mimo branku - zhruba dva metry.
31:58 Olbert - Duda ukazují, že svému vztahu dávají druhou šanci a divákům předvádějí, že mezi nimi nevyprchala vzájemná chemie.
28:46 Oba týmy jsou v plné sestavě a byly jsme svědky několika vyhrocených situací, které nám ukázali, že by pár hráčům Horní Suché neuškodilo naordinovat diazepam před zápasem. Speciálně hráči číslo 9 - Czyžovi Martinovi.
27:38 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert bez asistence (5:1)
26:46 Vyloučen hráč #24 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
26:46 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
26:24 Podskubka nám opět ukázal bravůrní zákrok.
24:49 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert z trestného střílení (4:1)
24:49 Trestné střílení zařídil domácím Pavel Krchňáček, kterého gólman hostí podkopl v jasné gólové situaci.
23:42 Kdyby každá střela domácího hráče, kterou trefí prvního hráče hostů znamenala gól nedokázali bychom skóre počítat ani na všech končetinách dohromady.
21:30 Duda smrtelně zraněn na nejcitlivějším místě. Obáváme se o jeho reprodukci
20:00 Vyloučen hráč #18 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Domácí začínají zápas ve výhodě kvůli pozdnímu nástupu hostů.
19:59 Střely v první třetině. Domácí: 14 - hosté: 5
19:14 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #93 Jan Holý (3:1)
18:23 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #88 Jakub Zatloukal (2:1)
16:41 Hosté jsou zatím aktivnější. Na domácích je znát, že nastoupili v oslabené sestavě.
14:45 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #9 Martin Czyž (1:1)
12:21 Podškubka zachraňuje Hluk svojí dlouhou nohou, kterou zablokoval míček mířící do brány.
11:05 Olbert střílí až na hlucké fotbalové hřiště.
10:42 Domácí zatím provádějí poasivní přesilovku.
09:42 Vyloučen hráč #5 Marián Kloza družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
08:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
07:26 Domácí zatím provádějí hezkou technickou hru, hosté ale těží z dlouhých míčků na které si vždy čeká jeden z útočníků. Která z těchto strategií bude účinější zatím není jasné.
05:30 Olbert štřílí na bránu, Fukala opět chytá do ruk.
04:15 Kloza trefuje tyčku.
03:11 Krchnáček Pavel obvyklým způsobem přebíhá celé hřiště, kdy mu ale obránce hostů čistě míček vzal.
01:40 Žwak se snažil přehodit Podškubku, ten fantastickým zákrokem zahránil svůj tým.
00:30 Jílek zaznamenává první střelu na branku v dnešním utkání. Gólman hostí chytá.