• 59 58:34
    7:3
    ()

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FBŠ Všestary 7:3
branky: 22. Tomáš Boštík, 33. Michal Háp, 40. Martin Štarman, 47. Martin Štarman, 54. Tomáš Boštík, 58. Jan Kulhavý, 59. Tomáš Boštík - 5. Jan Volenec, 32. František Lahučký, 50. Zdeněk Krajčí; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 134; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 21 - Filip Ježek 27; po třetinách: 0:1, 3:1, 4:1
59:59 Komentář trenéra domácích Michala Hápa: V dnešním utkání jsme opět a zase prohrávali a tak i skončila první třetina. Ve druhé třetině jsme byli aktivnější a zaslouženě jsme se dostali do vedení. Ve třetí třetině jsme byli velice kompaktní a získali jsme tak cenné tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra hostů Jana Freiberga: Přijeli jsme pro tři body, odjíždíme bez bodu. I to se někdy stane. Soupeř byl jasně lepší a proto zaslouženě vyhrál. Gratulujeme a přejme mnoho zdaru do příštích utkání.
59:59 Díky této výhře se FBC Peaksport umístili na třetím místě základní části.
59:00 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:34 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 7:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #17 Tomáš Boštík z trestného střílení (7:3)
57:51 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý bez asistence (6:3)
56:25 Timeout FBŠ Všestary
56:24 Litomyšl rozehrává na své polovině a dlouhou nahozenou přihrávkou se dostala až před brankáře Ježka.
54:51 Všestary se dostali na polovinu Litomyšle a drží je v tlaku.
53:16 Krasnou akci dva na jednoho využil Tomáš Boštík který dostal krosovou přihrávku přes celou šíři hřiště od Tomáše Nováka.
53:15 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #17 Tomáš Boštík, asistoval #37 Tomáš Novák (5:3)
51:23 Litomyšl určuje tempo hry a kontroluje míček.
50:15 Toto utkání sleduje 134 lidí.
49:56 GÓL FBŠ Všestary! 4:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #11 Zdeněk Krajčí bez asistence (4:3)
48:57 Po krásné akci litomyšlského týmu kdy dvěmi přihrávky překonali celé hřiště následná střela konči mimo branku.
46:50 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman bez asistence (4:2)
46:05 Michal Háp mohl nyní zvýšit na dvoubrankový náskok, ale netrefil odkrytou branku .
44:20 Ale brzy o míček přicházejí a je z toho protiútok Litomyšle.
43:58 Všestary zakládají nový útok.
43:20 Všestary mají tlak, Litomyšl brání a Tomáš Doubek chytá.
39:14 Jiří Ježek vyrazil střelu od Marka Lamplota ta však trefila Martina Štarmana a od toho se odrazila do brány.
39:13 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #25 Marek Lamplot (3:2)
39:00 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:46 Všestary měli přečíslení tři na dva ale vinnou špatné přihrávky z toho nebylo nic.
37:57 Všestary ubránili čtyř minutové oslabení a jsou v plném počtu.
37:03 Jiří Boštík mohl zvýšit na 3:2 ale jeho střela bylo zablokována hokejkou.
36:24 Všestarům se povedlo dostat na polovinu Litomyšle a jsou v držení míčku.
35:40 Všestary využívají přerušení a střídají hráče.
35:32 Litomyšl v pěti.
35:23 Všestary se bráni tlaku Litomyšle.
33:57 Vyloučen hráč #91 František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
33:57 Vyloučen hráč #91 František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
32:56 Litomyšl pod tlakem.
32:32 Vyloučen hráč #2 Jiří Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
32:03 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #25 Marek Lamplot (2:2)
31:29 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #7 Pavel Hellmann (1:2)
31:26 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
30:36 Po přihrávce z rohu hřiště Vilém Nonn střelou z poloviny hřiště ohrozil bránu.
30:25 Litomyšl je v plném počtu poté co ubránila oslabení.
29:10 Litomyšli se podařilo vyhodit a vystřídat unavené hráče.
28:25 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
27:20 Omlouváme se, ale měli jsme tu menší problém s internetovým připojením. Děkuji za pochopení.
21:51 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 1:1
19:28 Nyní jsme mohli vidět krásné sólo hráče Všestar který vzal míček za vlastní bránou a proběhl celé hřiště, až v rohu na druhé straně byl zastaven.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:46 Tomáš Novák a jeho další střela z půlicí čáry, ale zase vedle.
17:26 Litomyšl vyčkává a střídá unavené hráče.
16:42 Tomáš Doubek hasí další problémy litomyšlské obrany.
14:30 Tomáš Novák měl nyní na hokejce srovnání, ale bohužel netrefil míček.
13:40 Tomáš Doubek mám ukázal krásný zákrok.
12:26 Litomyšl konečně dostala Všestary pod tlak a následná střela končí vysoko nad brankou.
11:49 Střela od domácího obránce Jana Kulhavého trefila prvního bránícího hráče.
10:20 Dnes se je boj o třetí místo v tabulce divize C
09:40 Litomyšl připravuje další útok na své polovině, Všestary napadají.
08:59 Všestary napadají rozehrávku domácích.
08:20 Litomyšli se povedlo dostat do přečíslení dva na jednoho, ale Všestary úspěšně brání.
07:35 Mohli jsem tu vidět další gól od Všestar ale David Píše netrefil prázdnou branku.
06:24 Míček mají v držení Všestary
05:38 Další střela od Litomyšle končí za mantinelem.
04:21 Po zmatku před brankou hosté zvyšují.
04:20 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #2 Jan Volenec, asistoval #30 David Píše (0:1)
03:40 Domácím se poprvé podařilo ohrozit branku hostujícího týmu po standardní situaci.
02:50 Domácím se nedaří přejít do útoku přes dobrou obranu hostujícího týmu.
01:25 První střelu zápasu jsme viděli od hostujícího týmu.
00:01 Úvodní buli vyhrál domácí tým.