3:9
    Pavel GELLNER
    (Kůs)

Pacovští Honzíci - TJ Centropen Dačice 3:9
branky: 32. Ondřej Šimek, 35. František Zajíc, 51. Milan Paták - 9. Kryštof Kůs, 15. Radovan Kubek, 18. Kryštof Kůs, 28. Daniel Holeček, 34. Daniel Holeček, 53. Jiří Sedláček, 55. Daniel Holeček, 59. Daniel Holeček, 60. Pavel Gellner; rozhodčí: Michal Pazderník - Ondřej Pech; vyloučení: 0:1 + Oldřich Pecha 5 + TT; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Máca 21 - Lukáš Vacuška 27; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:4
59:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:9
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #94 Kryštof Kůs (3:9)
59:59 Komentář trenéra domácích. Vyrovnaný zápas, který provázela spousta neproměněných šancí. Výsledek rozhodně neodpovídá průběhu zápasu.
59:59 Komentář trenéra hostí. První třetina byla podle našich představ, ve druhé jsme vypadli z koncentrace, ale jinak povedený zápas. Děkuji soupeři za hru.
59:59 Střely Domácí 9 - Hosté 10
58:42 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:8
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #3 Filip Šlápota (3:8)
57:13 Doubek našel přesným pasem Šimka, který a centimetry míjí odkrytou bránu.
54:43 Timeout Pacovští Honzíci
54:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:7
54:43 Po rychlé kombinaci Dačice přidávají další gól.
52:33 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #66 Daniel Holeček (3:6)
52:33 Standartní situace z rohu byla šikovně rozehrána na obránce, který čistým průstřelem dává gól.
50:57 GÓL Pacovští Honzíci! 3:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #33 Milan Paták, asistoval #43 Matěj Doubek (3:5)
50:57 Doubek se dokázal uvolnit u mantinelu a přesnou přihrávkou do běhu vyslal Patáka, který zakončil rozjetou akci střelou pod ruku gómana.
49:47 Hosté konečně našli odpověď na ostré tempo držené Honzíky a začali nebezpečně ohrožovat svatyni domácích borců.
45:31 Briliantní zákrok domácí gólmana.
44:25 Hosté se nedokáží adaptovat na určené tempo. Míčky prakticky jenom vyhazují a nedokáží si udržet konstantní tlak.
41:41 Zdá se, že domácí vsadili vše na jednu kartu. Zvýšili aktivitu a diktují tempo hry.
39:59 Střely Domácí 11 - Hosté 8
34:44 GÓL Pacovští Honzíci! 2:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #32 František Zajíc, asistoval #87 Michal Hošek (2:5)
34:44 Škoda na Hoška. Hošek na Zajíce. Zajíc backhand. Gól.
33:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:5
33:44 hráč Dačic šikovně nahrál zpoza branky na volného spoluhráče, který již se zakončením neměl problém.
33:08 Máca likviduje jedovatou střelu z otočky.
31:23 GÓL Pacovští Honzíci! 1:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Ondřej Šimek, asistoval #43 Matěj Doubek (1:4)
31:23 Prvního gólu se dočkávají i domácí, když se prosazuje Šimek přesnou střelou k tyči.
27:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #23 Jan Sláma (0:4)
25:01 Hosté se úspěšně ubránili a vymaňují se ze svého obranného pásma.
24:35 Domácí stále drží Dačice na své polovině.
22:14 Honzíci se usadili v útočném pásmu a vysíljí jednu střelu za druhou. Gólman Dačic je ovšem pozorný a střely likviduje.
20:01 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice do konce utkání - technický trest
20:01 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 5 minuty za neuvedení v sestavě
20:01 Domácí borci hned ze začátku budou hrát dlouhou 5 minutovou přesilovku. Za neuvedení v sestavě dostává ČK1 (trest do konce utkání) hráč č. 17.
19:59 Střely Domácí 10 - Hosté 10.
17:46 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #5 Petr Stejskal (0:3)
17:46 Po nahození na bránu se ocitl hráč hostí osamocen před Mácou a nekompromisně zakončil.
16:32 Domácí zvýšili svojí herní aktivitu a Dačice uzamkly na svojí obranné polovině.
14:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #34 Pavel Gellner (0:2)
14:43 Hosté navyšují svoje vedení. S trochou štěstí se povedlo dopravit míček odrazem o tyčku do brány Honzíků.
13:24 Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu.
12:01 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
11:52 Hosté se ocitají v obrovské šanci, kterou likviduje gólman Máca.
08:37 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs bez asistence (0:1)
08:37 Po nedůrazu v brankovišti se do vedení dostává tým z Dačic.
06:45 Domácí se dostávají do pohledných akcí. Bohužel pro ně jim zatím chybí pověstná třešnička na dortu v podobě gólu.
05:12 Hosté se dopouští první chyby v rozehrávce. Můžou děkovat jen svému gólmanovi, že je pozorný a stíhá se vysunout proti střele.
03:04 Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, proto se snaží vyvarovat riskantních rozehrávek.
02:26 Je tady první střela zápasu, kterou vysílá domácí kapitán.
01:01 Dačice hlídají míček na svých holích a Honzíkům míček zatím nepůjčili.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.