(Smutný)
  • 59 58:47
    Kadaň

Wizards DDM Praha 10 - FBC DDM Kati Kadaň 6:3
branky: 13. Martin Lazárek, 22. David Bouda, 33. Miloš Šulc, 36. Jan Heller, 57. Jiří Šrámek, 59. Jan Heller - 10. Aleš Limberg, 15. Ondřej Policar, 29. Radek Zelinka; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 18 - Ondřej Janúšek 18; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:0
60:00 Střely celkem: Wizards - 24, Kadaň - 21
60:00 Komentář trenéra domácích Adama Čechoviče: Strašně těžký zápas, který rozhodla naše velmi dobrá aktivní hra ve druhé a třetí třetině. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář vedoucího hostů Jakuba Solara: Začátek utkání jsme hráli poměrně slušně ,dle představ, potom jsme začali polevovat, hlavně druhý útok a to byl kámen úrazu!Děkujeme našim fanouškům a jedeme dál, první prohra nic neznamená.
60:00 Střely 3. třetina: Wizards - 6, Kadaň - 6
59:20 Po time-outu hosté bez brankáře, bez většího úspěchu
58:47 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
58:47 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (6:3)
58:47 Heller trefuje prázdnou branku po výborné asistenci Smutného a definitivně láme hosty z Kadaně
57:21 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
56:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #22 Martin Lazárek (5:3)
56:25 Šrámek na dvakrát překonává Janůška a zvyšuje náskok domácích
54:38 Zoth zavařil, když nahrával na slepo a jediný kdo tam byl, byl hráč Kadaně, vše uhasil neuvěřilným zákrokem nahou nepřipustil změnu skóre
53:10 Slavíček při snaze získat balonek láme svou hůl
50:56 Smutný nezakončil protiútok i když ho Heller našel v dobré pozici
49:06 Blažek svou střelou vyprášil betony Janůška
48:30 Další útok domácích, Policar nezvolil dobré zakončení a janůšek si připisuje další zákrok
48:04 Šulc nestihl zakončit svůj únik a Vavra je bez zákroku
46:54 Zelinka střílí z nebezpečného prostoru, Vávra rukou vyráží
46:01 Žemlička se vymotal z rohu a střílel, Vávra se nenechal zaskočit
44:43 Dejmek se na hrišti připomína pouze fauly
43:06 Střelu hostujícího Zelinky z bezprostřední blízkosti blokuje domácí Stádník
42:04 Štutzbart obkroužil branku a hledal Slavička, ten netrefil balonek ale soupeřovu hůl a tak z šance není nic
40:52 Do třetí třetiny se Kadaň probudila, asi taky dostala v šatně fén
40:00 Střely 2. třetina: Wizards - 13, Kadaň - 6
39:55 Trošku emocí na půlce, kde si něco vysvětluje Heller se Šulcem
39:13 Smutný ani na dvakárt nepřekonává Janůška
37:48 Slavíček zkusil střelu od mantinelu, ale nebyla moc tvrdá a tak Janůšek nemá problém zakročit a nepustit míček za svá záda
37:05 Hosté se nyní také dožadují vyloučení, ale opět marně
36:37 Bouda blokuje střelu hostujícího Zelinky a ta končí za mantinely
35:17 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #28 David Bouda (4:3)
35:17 Heller dobrou střelou do mantinelu nedal Janůškovi šanci a Wizards poprvé v zápase vedou
32:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Vlastní branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Miloš Šulc (3:3)
32:31 Šrámek nahodil balonek před branku kde si ho Šulc ztečoval do vlastní branky
32:15 Přesilovka domácích zatím probíhá na útočné půlce, hosté stihly pouze jednou vyhodit balonek z pásma
30:56 Vyloučen hráč #5 Ondřej Hanuš družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
28:09 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 Radek Zelinka, asistoval #93 Miloš Šulc (2:3)
28:09 Rychlý protiútok Kadaňe proměňuje Zelinka, asistence Miloš Šulc. Díky drobným technickým problémům není možné přidat branku i do výsledku
27:59 Policar bojuje a je vidět, jak chce získat každý balon a dost často se mu to i daří
26:53 Další rozlobený domácí hráč, nyní to vyšlo na Lazárka podle jeho mínění byl seknut při zakončení
25:35 Policar se hněvá, podle něho byl při střele faulován
24:02 V šatně asi zapůsobil fén náhradního trenéra Čechoviče, Wizards do druhé třetiny vlétly jako uragán
21:16 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #23 Jan Heller (2:2)
21:16 Rychlou rozehru zakončuje Bouda, když předním promáchl sehrávku Hellera domácí kapitán Blažek
20:00 Střely 1. třetina: WIzards - 5, Kadaň - 9
19:39 Zdobínský dal těžkou přihrávku Müllerovi, ten jí nezpracoval a je z toho hostující protiútok, Střelu blokuje útočník kadaňe
18:20 Hra je teď poměrně klidná
17:45 Wizardi teď zkouší napadat, jediné co z toho bylo je faul od Lazárka
15:57 Smutný nenašel volného Hellera na středu před brankou a tak se šum v hledišti nemění na radost z branky
15:11 Po obdržené brance se Wizardi konečně probrali a začínají na hríští mít trochu převahu na hrišti
14:03 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Vlastní branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #44 Ondřej Policar (1:2)
12:20 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #56 Jiří Šrámek (1:1)
12:20 Střela po volném úderu od Lazárka zapadla za záda Jarnůška a skoré je srovnané
12:14 Zdobínský zakládá útok nahozením do pásma, kde si pro míč došel Policar a vybojoval úder z rohu
11:39 Po odbržené brance, jsou Wizards pořád pod tlakem
09:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #10 Aleš Limberg, asistoval #23 Martin Žemlička (0:1)
09:36 Žemlička si na půlce vyměnil baloenek s Limbergem, který zkusil střelu, která od Vávrova stehna skončila v brance
09:01 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi
07:03 Štutzbart opět střílí, bohužel jeho střela postrádala razanci a tak to byl jednoduchý zákrok pro Janůška v hostující svatyni
04:42 Lazarek pribrousil u mantinelu hostujícího kapitána žemličku
02:44 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #93 Miloš Šulc.
02:44 Po zákroku Zotha, neproměnil hostující Šulc trestné střílení, kde mu nevyšěla klička mezi nohy Vavry
02:32 První šance pro domácí, Štutzbart střílí do připraveného Janůška
01:12 První zákrok domácího Vávry nohou po propagační střele Žemličky
00:01 Úvodní buly vyhravají hosté, ale šanci z toho nemají jelikož Krob čistě odebral balon hostujícímu útočníkovi