3

3.

série

FAT PIPE Traverza Chodov - OLYMP FLORBAL 8:9pn
branky: 4. Michal Pěkný, 6. Martin Karban, 8. Michal Pěkný, 11. Dominik Dolejš, 20. Miroslav Vlček, 26. Michal Pěkný, 32. Martin Cintl, 34. Michal Pěkný - 4. Matyáš Pechar, 10. Filip Čermák, 13. Vít Vyskočil, 27. Martin Cintl, 28. Filip Čermák, 30. Daniel Seidl, 36. Daniel Seidl, 45. Matyáš Pechar, N Dalibor Thoma; rozhodčí: Václav Římal - Jan Tůma; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Vít Maurenc ? - Filip Binko ?; po třetinách: 4:3, 2:3, 2:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #69 Přemysl Machek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #92 Michal Pěkný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #98 Dalibor Thoma a vstřelil rozhodující gól (8:9).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #88 Miroslav Vlček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #48 Tadeáš Nedoma a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:51 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #35 Matyáš Pechar, asistoval #21 Daniel Seidl (8:8)
40:07 Timeout OLYMP FLORBAL
36:19 Vyloučen hráč #9 David Denemark družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za bránění ve hře
35:37 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #21 Daniel Seidl bez asistence (8:7)
34:50 Vyloučen hráč #35 Matyáš Pechar družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
33:03 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 8:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #92 Michal Pěkný, asistoval #86 Martin Švanda (8:6)
31:19 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 7:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #23 Martin Cintl, asistoval #88 Miroslav Vlček (7:6)
29:44 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #21 Daniel Seidl, asistoval #8 Filip Čermák (6:6)
27:34 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #8 Filip Čermák, asistoval #13 Antonín Háček (6:5)
26:21 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:4
Vlastní branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #23 Martin Cintl (6:4)
25:25 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #92 Michal Pěkný bez asistence (6:3)
19:08 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #88 Miroslav Vlček, asistoval #16 Ondřej Langšádl (5:3)
12:58 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #74 Vít Vyskočil, asistoval #35 Matyáš Pechar (4:3)
10:13 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #24 Dominik Dolejš, asistoval #92 Michal Pěkný (4:2)
09:28 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:2
07:47 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 3:1
05:04 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #83 Martin Karban, asistoval #90 Vojtěch Rybka (2:1)
05:03 Rybářův průnik Traverze vyčaroval gól
04:18 Teď se nám s góly roztrhl pytel
03:52 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #92 Michal Pěkný, asistoval #92 Michal Pěkný (1:1)
03:10 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #35 Matyáš Pechar, asistoval #22 Robin Frank Davis (0:1)
02:43 Mudriho nához z půlky nadělal problémy
02:29 Bedna vybojoval volný úder
02:05 Karbi jen do brankáře
00:44 Rybářův nához nadělal problémy brnakáři
00:02 Dodo poprvé prověřil brankáře hostí.