• 43 42:24
    3:9
    (Camrda)

Snipers Třebíč - FBC Štíři Č. Budějovice 3:9
branky: 1. Vojtěch Dudr, 20. Adam Robotka, 21. Vojtěch Dudr - 15. Šimon Kaluža, 18. Lukáš Tinavský, 24. David Camrda, 29. Lukáš Tinavský, 30. Jakub Beneš, 32. Lukáš Tinavský, 36. Lukáš Tinavský, 38. David Camrda, 43. Šimon Kaluža; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Eliška Hnojnová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Roman Kedroň 33 - Martin Hanousek 13; po třetinách: 1:1, 2:4, 0:4
44:59 Vyjádření trenéra Štírů: Díky naší malé produktivitě byl zápas dlouho vyrovnaný Poté co jsme dokázali odskočit, byl zápas v naší režii. Děkujeme soupeřů, pořadatelům a soupeřům za nasezení. Vyjádření trenéra Třebíče: Slabá naše produktivita stojí za lepším výsledkem soupeře.V první polovině zápasu jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, Děkujeme z a zápas
43:00 Poslední dvě minuty utkání.
42:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #39 David Camrda (3:9)
40:37 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Dudr družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání
37:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda, asistoval #94 Šimon Kaluža (3:8)
35:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský bez asistence (3:7)
34:12 Vyloučen hráč #33 Šimon Šplíchal družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování florbalky
31:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #90 Jakub Beneš (3:6)
29:59 Střely na branku po druhé třetině: Štíři 14 - Třebíč 6
29:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #90 Jakub Beneš bez asistence (3:5)
28:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #39 David Camrda (3:4)
23:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda bez asistence (3:3)
20:03 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
20:03 GÓL Snipers Třebíč! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #62 Vojtěch Dudr, asistoval #29 Tadeáš Janíček (3:2)
19:09 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #99 Adam Robotka bez asistence (2:2)
17:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
14:59 Střely po první třetině: Štíři 12 - Třebíč 6
14:59 Třebíč začala rychle a úspěšně skórovala v 15 vteřině. Bohužel skóre 1:0 neudržela a minutu před koncem první třetiny inkasovala na 1:1
14:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
00:15 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #62 Vojtěch Dudr, asistoval #76 Michal Šípka (1:0)