• 42 41:33
    2
    Miroslav ZAJÍČEK

HAGA Pardubice - FbK Orlicko-Třebovsko 4:4
branky: 4. Jiří Pulkrábek, 37. Jaroslav Wohlhőfner, 41. Matěj Kubíček, 42. Jiří Pulkrábek - 10. Tomáš Langer, 21. Martin Junek, 28. Ondřej Syrový, 39. Martin Junek; rozhodčí: František Košňar - Daniel Ondráček; vyloučení: 5 + Jiří Pulkrábek OS + Ondřej Pátek OS:1; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Michal Vraný 32 - Daniel Jiruška 18; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:1
41:33 Vyloučen hráč #18 Miroslav Zajíček družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
41:16 GÓL HAGA Pardubice! 4:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #84 Aleš Doubravský (4:4)
40:25 GÓL HAGA Pardubice! 3:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #77 Matěj Kubíček, asistoval #61 Jaroslav Wohlhőfner (3:4)
38:27 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Martin Junek, asistoval #13 Pavel Petraš (2:4)
36:16 GÓL HAGA Pardubice! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner bez asistence (2:3)
34:31 Vyloučen hráč #88 Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
34:31 Vyloučen hráč #88 Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice - osobní trest
34:31 Vyloučen hráč #88 Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
27:38 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #12 Ondřej Syrový bez asistence (1:3)
25:32 Vyloučen hráč #19 Jiří Pulkrábek družstva HAGA Pardubice - osobní trest
25:32 Vyloučen hráč #19 Jiří Pulkrábek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
25:32 Vyloučen hráč #88 Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:10 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Martin Junek, asistoval #22 Michal Dědek (1:2)
18:49 Seiner mladší ze standartní situace jenom těsně míjí pravou šibenici. Pardubický Rumcajs se ale nevzdává a pokračuje v aktivní hře.
14:28 Vyloučen hráč #13 Pavel Petraš družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:27 A vzápětí gól OT.
09:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #77 Tomáš Dryml (1:1)
09:23 Milovník Sparty Martin Junek narýsoval z pozice obránce luxusní pas, ale gólem to neskončilo.
03:56 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #19 Jiří Pulkrábek bez asistence (1:0)
01:11 Humorná situace na hřišti. Hráč OT vyběhl na hřiště bez dresu. Nyní už vše v pořádku.