Náchod

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Primátor Náchod 4:7
branky: 7. Tomáš Skalitz, 12. Oldřich Jireček, 31. Ondřej Tichý, 51. Daniel Hulič - 24. Vojtěch Bureš, 30. Jiří Vlček, 35. Jan Savický, 46. Jan Savický, 60. Filip Geisler, 60. Vojtěch Bureš, 60. Josef Čejpa; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 6:5; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 29 - Vlastimil Skalický 42; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:4
60:00 Komentář trenéra hostujících (p. Tomáš Třešňák): Jsem rád, že jsme v 60ti minutách potvrdili svojí kvalitu a z horké litvínovské půdy si odvážíme všechny 3 body. Výhru si dnes užijeme a hned v pondělí se začneme připravovat na další zápas. Ještě nic není hotové. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích (p. Jindřich Hejkal): Bramboračku jsme si z toho dnes udělali sami. Svou nedisciplinovastí jsme si zkomplikovali udržení. Musíme to zahodit za hlavu, hodit tam sůl a srovnat se na příště. Díky soupeři a fanouškům. Zdravíme Filipa
59:47 Timeout Florbal Primátor Náchod
59:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #32 Josef Čejpa z trestného střílení (4:7)
59:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #47 Ondřej Macháček (4:6)
59:19 Bivoj v šesti
59:10 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #83 Filip Geisler, asistoval #32 Josef Čejpa (4:5)
58:52 Čejpa do připraveného Chyny
58:17 atmosféra stále houstne
57:51 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
56:48 Procházka dlouho váhal se střelou
56:24 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Bureš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
55:09 Vyloučen hráč #71 Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
54:30 Hulič zkoušel střelu po oběhnutí branky, jeho pokus blokován
52:40 Vyloučen hráč #13 Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zvedání florbalky
52:27 střely a šance se opravdu střídají na obou stranách
52:15 nepřesná střela Bureše
51:54 Hulič pálí, Mandelbaum tečuje, ale na branku to nestačilo
50:51 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #46 Ondřej Krejčí (4:4)
50:30 Tichý neprostrčil dlouhý pas do sítě
49:07 dlouhá střela skákavá střela a následná dorážka dělaly Skalickému problém, ale zvládl to
48:11 obrovskou šanci Černého Chyna chytá
47:57 hraje se opravdu na hraně, oběma týmům jde o hodně
47:03 Mandelbaum byl lehce přistrčen a vyhazuje míček ven
45:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #23 Jan Savický, asistoval #90 Jan Světlík (3:4)
40:00 střely na branku ve druhé třetině Litvínov 20 Náchod 15
38:56 Vyloučen hráč #90 Jan Světlík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
38:22 a máme tu sanitku...
36:53 začíná přesilovka hostí
36:02 Vyloučen hráč #13 Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
35:35 hráč Náchoda Čečetka dostal hokejkou do oka
34:53 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Bureš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
34:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
34:01 Černý vystihl horší rozehrávku a dobře střílí
31:50 Kopeckého střela švihem neprošla
30:54 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #29 Daniel Hulič (3:2)
30:14 Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
29:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #83 Filip Geisler (2:2)
28:38 Valter na Procházku, jeho jedovatou střelu zprava Skalický chytá
27:20 Rozehrávka Litvínova z velkého brankoviště: Hulič dává napravo na Tichého, ten však netrefuje dobře ostrou nahrávku
26:56 Vyloučen hráč #23 Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
26:40 ostrá střela Černého zprava
26:13 Hulič prověřil Skalického z půlky
25:02 dobrá kombinace Hrubý - Čečetka se šťastným koncem pro domácí
23:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #32 Josef Čejpa (2:1)
23:05 Bureš trefuje nekompromisně pod víko
22:49 Čejpa trefuje břevno !
21:39 Vyloučen hráč #88 Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou
21:29 Valter reklamuje, že to bylo rameno zhora, ale stejně je vyloučen, já to neviděl, tak nemohu soudit
21:29 Vacín pálí tahem z půlky
20:37 závar Skalický udržel
20:00 buly pro domácí
20:00 střely na branku v první třetině Litvínov 15 Náchod 10
14:48 Čečetka v šanci, naštěstí pro domácí neúspěšný
13:20 Černý teď nadělal mnoho starostí dvojici domácích obránců a brankáři, ale ti to nakonec zvládli
12:18 Krejčí našel Tichého před brankou, ten však míček za záda Skalického nedošťouchal
11:28 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Oldřich Jireček, asistoval #14 Jakub Vitvar (2:0)
10:55 Jirečkovi střela úplně nesedla
10:15 teď se hra přelévá od branky k brance
09:45 Čejpa střílí příliš vysoko
08:38 Macháček ukořistil vpravo míček ale obrovskou šanci mu Chyna chytá
07:15 Světlík zlomil hokejku
06:39 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz bez asistence (1:0)
06:39 Rychlá střela zápěstím Skalitze otevírá skore dnešního zápasu
05:55 Donaj našel přihrávkou Hrubého, Chyna vleže chytá
04:50 Skalitz hledal přihrávkou Tichého, míček však ukořistili hosté a sprintovali do protiútoku, ale Chynu naštěstí nepřekonali
04:20 Macháček zprava před brankou, netrefil pořádně míček
03:01 oba týmy zatím velmi pozorně brání
01:19 musíme opravit celou část mantinelů mezi střídačkami a můžeme pokračovat
00:00 omlouváme se za technické problémy s videopřenosem, ten by měl od druhé třetiny již běžet, usilovně pracujeme na odstranění závady
00:00 úvodní buly vyhráli hosté