3:6
    Lukáš HAVLÁSEK
    (Martinek)

Litolica Lisboa 99 - FBC Česká Lípa 3:6
branky: 4. Jan Malý, 6. Milan Jech, 35. Lukáš Havlásek - 22. David Marhan, 25. Kamil Gembec, 27. David Marhan, 29. Štěpán Motejzík, 32. Tomáš Taran, 34. Kamil Gembec; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Martinek 14 - Aleš Havlas 15; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:5
35:59 Střely v 3. třetině domácí 6 hosté 7.
34:01 GÓL Litolica Lisboa 99! 3:6
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #27 Lukáš Havlásek, asistoval #35 Tomáš Martinek (3:6)
34:00 Velmi úspěšné oslabení zažil tým České Lípy, když se jim během vlastního oslabení podařilo dvakrát skórovat.
33:09 GÓL FBC Česká Lípa! 2:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #63 Kamil Gembec, asistoval #9 David Marhan (2:6)
31:58 GÓL FBC Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #80 Tomáš Taran bez asistence (2:5)
31:58 Po individuálním úniku Tomáše Tarana v oslabení zvyšují hostí svůj náskok na 3 branky.
31:47 Vyloučen hráč #75 Radek Studený družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
30:30 Timeout Litolica Lisboa 99
28:13 Po několika rychlých gólech je stav utkání 2:4.
28:06 GÓL FBC Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #9 David Marhan (2:4)
27:17 Vyloučen hráč #10 Tomáš Rambousek družstva Litolica Lisboa 99 na 2 minuty za sekání
26:15 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #9 David Marhan, asistoval #63 Kamil Gembec (2:3)
26:15 Po pouze 4 vteřinách hry vstřelují hosté branku a zajišťují si vedení.
24:04 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #63 Kamil Gembec bez asistence (2:2)
21:13 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #9 David Marhan, asistoval #11 Štěpán Motejzík (2:1)
21:13 Po krásné přihrávce do běhu od Štěpána Motejzíka trefuje hráč s číslem 9 David Marhan roh branky a snižuje vedení domácích.
18:55 K dnešnímu zápas přihlíží 15 diváků. Děkujeme.
17:00 Atmosféra je čím dál více napjatá tím, jak jsou hráči frustrovaní.
16:30 Hosté hrají v plném počtu.
14:22 Vyloučen hráč #20 Tomáš Hurt družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:01 Střely v 1. třetině domácí 5 hosté 6.
12:00 Střely v 2. třetině domácí i hosté 7.
11:36 Vyloučen hráč #26 Jan Malý družstva Litolica Lisboa 99 na 2 minuty za vražení zády
07:00 'To si děláš p*del,' křičí hráč domácích s číslem 22 po souboji před brankou hostů, ovšem hra pokračuje bez trestu.
05:17 GÓL Litolica Lisboa 99! 2:0
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #16 Milan Jech, asistoval #69 Michal Hlaváček (2:0)
05:17 Krásnou střelou do víka Milan Jech ukončuje útočnou akci domácích a zvětšuje brankový rozdíl.
03:31 GÓL Litolica Lisboa 99! 1:0
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #26 Jan Malý, asistoval #10 Tomáš Rambousek (1:0)
03:31 Po dorážce Jana Malého míček končí za brankovou čarou a domácí se ujímají vedení.
02:00 Přejeme krásné odpoledne všem divákům.
00:00 Střely v 1.třetině domácí 5 hosté 6