2:9
    Michal DOHNAL
    ()

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FBC ZŠ Uničov 2:9
branky: 39. Filip Šubert, 40. Šimon Soukup - 5. Adam Čundrle, 11. Jan Zedník, 12. Adam Caletka, 15. Adam Čundrle, 24. David Šebesta, 30. Zdeněk Marčon, 33. David Šebesta, 41. Jakub Zámečník, 44. Michal Dohnal; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Ivo Sikora ? - Jan Hublar ?; po třetinách: 0:4, 0:2, 2:3
43:39 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:9
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #88 Michal Dohnal bez asistence (2:9)
43:39 Neskutečné, Dohnal se přece trefil!!!
43:01 Poslední dvě minuty utkání.
42:24 Zedník si srovnal záda o mantinel.
41:03 Dohnalova tragická koncovka se opět potvrdila. Míček do prázdné branky umístil směrem k basketbalovému koši.
40:43 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #61 Lukáš Chuděj (2:8)
39:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B! 2:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #51 Jakub Mikulok (2:7)
38:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #51 Jakub Mikulok (1:7)
38:02 Trochu vzruchu na uničovském dvorečku, ale bez branky.
37:37 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B neproměnil #15 Šimon Soukup.
37:16 Vyloučen hráč #7 Zdeněk Marčon družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra na zemi
36:06 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání
33:22 Vyloučen hráč #2 David Šebesta družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
32:43 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:7
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #2 David Šebesta, asistoval #21 Adam Caletka (0:7)
29:33 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #10 Adam Čundrle (0:6)
23:50 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #2 David Šebesta, asistoval #88 Michal Dohnal (0:5)
21:32 Čundrleho oči spatřily Dohnala, ovšem jeho dorážku gólman soupeře skvěle vyrazil svými betony.
19:20 Tyčka zní na naší straně.
17:56 Chudějovu teč vystihnul hostující gólman,
15:52 Ostrava u domácích, ale míček letí mimo naši klec.
14:47 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle bez asistence (0:4)
14:47 Hublar v brance chytá tutovku, míček se bere Čundrle, který se rozbíhá a v závěru svého sprintu neomylně zakončuje do levého horního růžku.
12:18 Chybu Mirgu napravuje Hublar svýma nohama.
11:34 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Adam Caletka, asistoval #14 Martin Ostravský (0:3)
10:29 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník bez asistence (0:2)
10:29 Zedník využil přesilovou hru díky, tomu, že se mu první střela nepovedla a následný bekhend už umístil nad padajícího brankáře Ostravy.
09:26 Vyloučen hráč #15 Šimon Soukup družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání
08:56 Zedník vyrazil na zteč, ale narazil na zeď obránců soupeře.
08:21 Prozatím poklidné utkání v nepříliš vysokém tempu.
07:23 Šebesta v tutové šanci poslal míček příliš vysoko.
04:27 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #88 Michal Dohnal (0:1)
00:01 Dohrávka 2. ligy juniorů byla zahájena.