• 39 38:22
    4:6
    (Krahulík)

SK K2 Prostějov B - FBC Droždín 4:6
branky: 5. Ondřej Schön, 12. Jan Smička, 23. Michal Korčák, 35. Jakub Krnáč - 5. Martin Ondra, 9. Jan Krahulík, 17. Jan Machatý, 22. Jan Krahulík, 27. Jan Krahulík, 39. Martin Šťastný; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Fica ? - Václav Kašpar ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:2
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Drama jako z pera Agathy Christie je u konce. Do Droždína putují tři body. Jediné, co hráče hostí může mrzet je pokračující absence Fesyukova, který stále studuje občanské právo. Dle informací je u ust. § 575 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.
38:22 GÓL FBC Droždín! 4:6
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #15 Martin Šťastný, asistoval #51 Jan Krahulík (4:6)
38:22 Utkání pravděpodobně rozhoduje Šťastný, který trestá prázdnou klec.
36:52 Timeout SK K2 Prostějov B
36:52 Martin Ondra, který je v profesním životě biologem, umí krom zkoumání molekul i řádně nahecovat své spoluhráče. Ozvěna jeho hlasitého pokřiku se halou nese jako v Sloupsko - Sošůvských jeskyních.
35:59 Z publika se k hráčům dostala informace, že plzeňská Viktorka prohrává již o tři branky. Nálada na hřišti se prudce zhoršila.
35:33 Timeout FBC Droždín
34:10 GÓL SK K2 Prostějov B! 4:5
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #50 Marek Vlček (4:5)
34:10 Je zaděláno na drama! Prudká střela po zemi skončila až za Kašparem a síť se stále vlní.
33:29 Jakub Krnáč předvedl krásnou střelu, která se však stočila těsně mimo droždínskou svatyni.
32:15 Přesný útok Prostějova zakončený střelou se štěstím zastavuje Kašpar.
31:25 Halou se nese chorál 'My chceme Fesyukova'. Ti, kteří neskandují, si to zajisté při nejmenším myslí.
30:13 Časoměřič byl právě málem zavražděn nepovedenou rozehrávkou.
29:43 Zraněného Kotrly se ujmul Konečný, který je jedním z nejznámějších mediků na Olomoucku.
29:09 Prostějov se nechce smířit s vývojem utkání a odmítá zastavit své nebezpečné útoky. Obrana FBC Droždín má co dělat.
27:49 Jsem svědkem oku lahodících fines, které předvádí droždínský kapitán. Jeho rodina, tvoříc téměř polovinu publika, reaguje potleskem.
26:23 GÓL FBC Droždín! 3:5
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík, asistoval #6 Martin Ondra (3:5)
26:23 Na plochu by měly letět čepice, ale droždínští ultra je asi nechali doma. Krahulík pálí příklepem a je třígólovým střelcem.
26:01 Šťastný při přestávce moudře prohlásil: 'Pokud netrefíme branku, nedáme gól.'
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:56 Do výšky, do které letěla penalta Simoneho Zazy v utkání proti Německu na EURU 2016, právě vypálil jeden z droždínských.
22:59 Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hrubost
22:34 GÓL SK K2 Prostějov B! 3:4
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #98 Michal Korčák, asistoval #9 Jindřich Kratochvíl (3:4)
22:34 Rychlonohý Korčák opět mění stav utkání.
21:37 GÓL FBC Droždín! 2:4
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík, asistoval #29 David Jahoda (2:4)
21:37 Tvrdou hrou se prezentoval Jahoda senior, který pronikl do pásma a tvrdě vystřelil. Krahulík pohotově dorážel.
19:41 Vyloučen hráč #17 Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za zdržování hry
19:41 Tomáš 'Lampard' Otevřel se velmi smutně odebírá na trestnou lavici.
18:54 Prostějov kontroluje hru a předvádí pověstné tiki taka, leč se jedná o jiný sport a leč se jedná o ligu, kde vybraní hráči po zápase chodí na pivo a zelenou.
17:32 Vyloučen hráč #15 Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání
16:13 GÓL FBC Droždín! 2:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #14 Jan Machatý, asistoval #27 Pavel Sedláček (2:3)
16:13 Kdyby na zápase bylo více jak 10 diváků, nesla by se halou mexická vlna. Nelidsky přesně totiž zakončil Machatý a Droždín je opět v těsném vedení.
15:04 Hra hostí jasně postrádá herní projev ruského špílmachra Fesyukova, který nemůže do dnešního zápasu zasáhnout z důvodu samostudia na zkoušku z občanského práva.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:05 Vyloučen hráč #10 Robert Machač družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hrubost
11:36 GÓL SK K2 Prostějov B! 2:2
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #26 Jan Smička z trestného střílení (2:2)
11:36 Po faulu se k trestnému střílení postavil Smička, který po vzoru Petra Nedvěda zakončil střelou zápěstím přesně pod víko.
11:18 Prostějovský útok je aktuálně neodbytný jako americké zájmy na blízkém východě.
08:02 GÓL FBC Droždín! 1:2
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík, asistoval #15 Martin Šťastný (1:2)
08:02 Nestandardní počet hráčů na ploše Droždínu svědčí. V přesilové hře narýsoval krásnou kolmici Šťastný a zakončující Krahulík se již snad ani mýlit nemohl.
07:21 Klečet na hrách půjde po zápase droždínský Krahulík, který neproměnil tutovku před odkrytou klecí.
07:00 Vyloučen hráč #26 Jan Smička družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za sekání
05:00 Utkání nabírá neuvěřitelné tempo, které Olomoucká liga často nevidí. Krátce po gólu Ondry se prosadil i Schön a na kostce ve Velké Bystřici opět svítí vyrovnaný stav.
04:51 GÓL SK K2 Prostějov B! 1:1
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #22 Ondřej Schön, asistoval #26 Jan Smička (1:1)
04:25 GÓL FBC Droždín! 0:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #15 Martin Šťastný (0:1)
03:50 Skvělý Kašpar již zastavil nejednu pumelici domácích. Poslední zákrok vyrazil helmou ala Hašek.
02:26 Vyloučen hráč #13 Tomáš Kotrla družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
02:26 Velký nápor domácích musel být ukončen až faulem. Droždínský Kotrla se provinil tzv. 'sekerou'.