35
  • 35 34:59
    Olomouc

FBS Olomouc A - SK K2 Prostějov 4:3
branky: 13. Vojtěch Waic, 20. František Kužel, 22. Tomáš Jelínek, 28. Tomáš Jelínek - 17. Matěj Pecha, 18. Patrik Lošťák, 27. Adam Anděl; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Blecha ? - Vojtěch Coufal ?; po třetinách: 0:0, 3:2, 1:1
34:59 Timeout FBS Olomouc A
34:59 Prostějov obklíčil Olomouc jako rusové Československo v srpnu 1968
32:54 Timeout SK K2 Prostějov
32:42 Již 6. střela olomouckých končí na tyči.
31:06 Waic si napravuje reputaci a předvádí čistou hru. Sem tam vyšle i nějakou tu povedenou střelu.
29:20 Postřehy pořadatelů: Podpora diváků je, stejně jako venkovní teplota, pod bodem mrazu.
27:20 GÓL FBS Olomouc A! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Štrbák (4:3)
27:20 Jelínek po krásné individuální akci zakončuje na bližší tyč a slaví. Diváci jeho nadšení bohužel nesdílí.
26:49 GÓL SK K2 Prostějov! 3:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #69 Matěj Burian (3:3)
25:58 Dřevorubec Waic opět na hracím poli
24:01 Waic si brutálním faulem vysloužil 2 minuty za sekání
23:26 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Waic družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání
21:17 GÓL FBS Olomouc A! 3:2
20:20 Oba celky předvádí velice rychlou a tvrdou hru.
19:53 GÓL FBS Olomouc A! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #31 František Kužel, asistoval #15 Vojtěch Waic (2:2)
17:22 GÓL SK K2 Prostějov! 1:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #32 Patrik Lošťák, asistoval #33 Adam Anděl (1:2)
16:46 GÓL SK K2 Prostějov! 1:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #19 Matěj Pecha bez asistence (1:1)
12:24 GÓL FBS Olomouc A! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #15 Vojtěch Waic, asistoval #11 Tomáš Štrbák (1:0)